Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.

Přihlásit se

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Foto

Je to tak, že niekto má ku závislostiam rôzneho druhu väčšie sklony a viacej podľahne, niekto je zase fajnšmeker trebárs na víno a má to pod kontrolou.

Foto

Dovolím si trošku oponovat. S alkoholem jsem kamarád od dětství, kdy jsem začal chodit tatínkovi se džbánkem pro pivo. Pivo tedy pijí víc než 60 let. Mám rád ale i kvalitní víno, koktejly a občas i něco tvrdšího. "Odborníci" by řekli, že jsem alkoholik, a nemám potřebu se s nimi hádat. Podstatné je, že k doktorovi chodím jen jednou za rok v rámci prevence a všechny hodnoty mám v normě a žádné prášky brát nemusím. A spím dobře a rád. Kež by to ještě tak 20 nebo 30 let vydrželo. Jo a zuby mám pořád všechny. Původní

  • Počet článků 397
  • Celková karma 28,78
  • Průměrná čtenost 2732x
 

Jsem věřící písničkářka, textařka, skladatelka a klavíristka. Vystudovala jsem magisterský obor sociální  a mediální komunikace a hru na klavír. 

blankafay.cz | písničkářka, textařka a klavíristka..