Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VV

Dobrý den , je řešení ale nikdo ho neodsouhlasí .... Tepelská vrchovina je prázdná , postavit vesničku , vesničky , nastěhovat sociálně slabé a nechat je žít , pracovat , kupovat prodávat .......

3 0
možnosti
AR

Myšlenku nemáte špatnou, ale - umí si cikáni postavit přijatelný domek? - umí pracovat 8 hodin a mají pracovní návyky? - umí počítat a psát, aby uměli objednávat zboží a prodávat? - mají zájem posílat své děcka do školy? Atd. atd.

2 0
možnosti
MB

Neděje se nic mimořádného - Takto stát nastavil mantinely, tedy pak pohyb mezi nimi. Nejbizardnější projekt je pak asi ono začněňování - koná se již asi 600 let ... Paradoxů kopec - Firmy nemají síly - stát přijme 30.000 úředníků navíc + komunita většinově nerobí. Tvrdím, že se to už ani nedá řešit - protože jsou zde generace, které své rodiče neviděly robit ! Jakési výsledky, ale jsou - Dítě, které zplodil za komisi začleňování M.Kocáb s L.Abasobou + spolehlivý index, že kde se cikáýnsk komunita objeví - Tam jsou zase levné nemovitosti ! No, nekupte to ... :-)

8 0
možnosti
VK

Pod koberec by se to rozhodně zamést nemělo a stát by měl konečně začít jednat. Rádoby "podnikatelé" od chvíle, kdy začal stát za sociálně slabé hradit nájem, pronajímají jim byty násobně dráž, než je v dané lokalitě u "gádžů" obvyklé. Daří se to, protože úředníci nepokládají úřad, jak razil pan Babiš, za "svou firmu", ale řídí se rčením "z cizího krev neteče".

Zdroj: http://bicera.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=602908

úředník může jednat pouze podle zákona a ne podle zásady pana Babiše, který mimochodem je normotvůrce, takže by měl zapracovat na změně zákona. Takže vylezte z toho teplíčka od Babiše z...tam kde končí koblihy,,,a už konečně přemýšlejte

3 1
možnosti

Jenže co je "cena (v místě) obvyklá"? Za byt, který bych pronajal běžně za deset tisíc, budu od cikánské rodiny vyžadovat dvojnásobek - riziko, že za pár let bude totálně zdevastovaný, je příliš vysoké. Nemluvě o řešení nepříjemností, které jdou za majitelem bytu.

3 0
možnosti
JH

Pokud vím, tak to někdy opravdu nemravně vysoké nájemné,drtivá většina takových nájemníků platí z příspěvků na bydlení, tedy z peněz daňových poplatníků...

4 0
možnosti
MM

Tak to jste právě objevil Ameriku.:-/

0 0
možnosti
  • Počet článků 991
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1281x
Jsme jako hokejoví brankáři. Naučili jsme se bez masky do střetnutí nechodit a jací doopravdy jsme, je těžko zodpověditelná otázka i pro nás samotné.

Seznam rubrik