Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
TP

T82o91m86á37š 60P78í61c49l

10. 6. 2017 11:25

Je-li tomu tak, také jsem prozřel. 10 muslimů, s tím už se dá leccos dělat. Mohli by také dostat nějakou cenu jako ten útočník s kladivem, co byl ve Švédsku oceněn za své protirasistické články ;-D

2 0
možnosti
VH
PB

..... přesně tady bych vocenil zodpovědnou, náročnou, ideově čistou a mravenčí práci naší sekce pravdy na MV !,- problem bude možná v tem, že tu fake demonstraci nenamotala RT ale CNN ;-D!,- což by nikeho ani ve zlým snu nenapadlo, žejo ?!

4 0
možnosti
JM

Co mne opravdu šokuje nejsou ti muslimové , ale ten smazaný blog zdejšími strážci "fake news" kvůli všeobecně rozšířenému videu, které nikoho nepohoršuje a pokud vím tak ho ani nikdo nezpochybnil ....No pravda, muslimů mohlo přijít trochu více, ale mám určité pochopení pro jejich pocity ... možná se za své radikální souvěrce stydí tak , že se kvůli tomu bojí ukázat na ulici. Byl by to ten lepší případ.

7 0
možnosti
TP

T94o46m68á34š 42P58í86c49l

10. 6. 2017 11:27

Možná mají jen strach, že by se to v jejich mírumilovné muslimské komunitě nemuselo líbit ;-D

2 0
možnosti
KM

Jak prosím vypadá po "muslimsku vyhlížející jedinec"?

1 13
možnosti
Foto

Vy to nevíte? Aha, nu jo, rád vysvětlím. Ženy byly zahalené do hábitu, jen obličej koukal a muži měli dlouhý vous a typickou čapku. CNN je představila jako deset muslimů, ale přesnější je moje podání. V dnešním světě plném klamu a podvodů:-). Třicetiletí se vydávají za sedmnáctileté, tak proč by se nějaký křesťan Arab nemohl vydávat za muslima?

11 0
možnosti
Foto

Až se naučíme rozlišovat mezi muslimy-teroristy a muslimy-oběťmi teroristů a nebudeme plivat po všech muslimech šmahem, bude podobných hloučků daleko víc a terorismus půjde podstatně rychleji k úbytím.

1 16
možnosti
Foto

nemyslíte, že to by měl být především zájem a i povinnost těch slušných muslimů, umravnit ty, co jim kazí pověst? To samé platí i pro Romy. Jenomže to bychom se načekali.

13 0
možnosti
  • Počet článků 991
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1281x
Jsme jako hokejoví brankáři. Naučili jsme se bez masky do střetnutí nechodit a jací doopravdy jsme, je těžko zodpověditelná otázka i pro nás samotné.

Seznam rubrik