Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
TT

Vaše hodnocení situace v Německu je skutečně brilantní:

1) Ekonomika roste, životní úroveň je vysoká. Ne všichni Němci s tím však souhlasí. Trápí je chudoba starých lidí a matek samoživitelek, nedostatečné mzdy v nejnižších profesích, problémy vzdělávacího systému, nízké důchody, migrační krize.

Znáte některou zemi před volbami, kterou by to netrápilo? Trápí to politiky, novináře atd., běžný občan se tím až tolik netrápí.

2) Pro Němce jsou volby docela důležitým "debatním" tématem a rozhodně se nebojí říct svůj názor a když ho řeknou, není to žádná společenská sebevražda. Znám zde v Čechách několik lidí (v německých firmách, i vysoce postavených), do kterých bych to neřekl, kteří se netají (ne před námi, ali i před německými kolegy) tím, že zvažují volit AfD.

Jestli jste se rozhodl opřít svůj blog o imaginárního Tomáše, tak vám sděluji, že pletete bič z výkalu a práskáním s ním jste se znečistil jenom vy sám.

2 1
možnosti
Foto

Vy se především zamyslete sám nad sebou. První slova blogu zmiňují MF Dnes. Zvláštní zpravodajka Jana Šafaříková napsala článek, ze kterého jsem čerpal právě ty údaje, které mi vyčítáte a ona si je vyslechla od samotných Němců. Tudíž tím páchnoucím bičem, který jste upletl na mne, jste se poskvrnil sám.

2 1
možnosti
ZH

Sprostota a nadávky za odlišný názor neprodukují sluníčka a ostatní. Podívejte se pod mé blogy a hned bude jasné jakou "pravdu" píšete. Rv

0 0
možnosti
Foto

kouknul jsem na poslední a pochopil, že jste zastánce migrantů a poslušný občan EU. Pod vašimi blogy sluníčkáři slintají blahem a nadávají vám ti ostatní. Sám bych se k nadávkám nesnížil, ale s vašimi názory se neztotožňuji.

5 0
možnosti
PB

P60e21t69r 29B30u34r32i74a19n

23. 9. 2017 18:29

Souhlas, karma.

2 0
možnosti
Foto

J54a58k49u40b 27R41o28t12h

23. 9. 2017 16:25

Pane Bicero, jak autor citovaného článku, tak i vy byste si měl najít význam slova Liberální ve slovníku. Oba jste vedle. Nicméně - u skutečného liberála se onen příznivec Afd přeci jen něčemu vystavil Vystavil by se oprávněnému posměchu a asi i opovržení, protože AfD a její hlásané teze s liberalismem nic společného nemají.

5 5
možnosti
Foto

Liberalismus-proud zdůrazňující význam osobní svobody v ekon. a polit. záležitostech. Vystupuje proti politickým privilegiím, zdůrazňuje lidská práva a svobody.

3 0
možnosti
Foto

Karma pane Bicero. Diskutér pan Fiala to řekl velmi dobře i za mě.

6 1
možnosti
JF

Dněšní totalita je v mnohých aspektech odpornějsí než ta minulá. Rozhodně tu minulou převyšuje v míře falše, pokrytectví a licoměrnosti.

19 1
možnosti
JK

Přesně jste popsal politickou korektnost. Jen dodám zamlčování faktů.

7 1
možnosti
  • Počet článků 991
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1281x
Jsme jako hokejoví brankáři. Naučili jsme se bez masky do střetnutí nechodit a jací doopravdy jsme, je těžko zodpověditelná otázka i pro nás samotné.

Seznam rubrik