Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JK

Takzvaná spořádaná většina v ČR si v přímě volbě zvolila za prezidenta soudně usvědčeného lháře a vulgárního sprosťáka Miloše Zemana. Porušil zákon, byl právoplatně odsouzen za pomluvu a má velkou šanci být zvolen znovu. Lepší důkaz, než že takzvaná spořádaná většina po slušných lidech dodržujících zákony ve skutečnosti netouží, si ani neumím představit.

0 1
možnosti
Foto

Není nic nebezpečnějšího pro lidstvo, než vůdce tvářící se jako dobrák od kosti.

4 0
možnosti
LE

Na tom, co se teď děje v USA je jasně vidět, že integrace mezi různými etniky nefunguje ani tam. A to na tom pracují už více než sto let!

2 0
možnosti
Foto

chování příčící se přirozenosti nadělá spoustu škody než ho vývoj smete jako nežádoucího zmetka. Viz socialismus. Chtěl od lidí, aby byli nesobečtí a pro celek pracovali jako pro sebe samu. Kravina bez šance na úspěch. To samé platí pro zrušení trestu smrti, protože lidé touží aby zločin byl adekvátně potrestán podle rčení oko za oko, zub za zub. Stejně jako si zvěř chrání své teritorium, tak i člověk je citlivý na narušení toho, co pokládá za vlastní, vlast nevyjímaje.

2 0
možnosti
LE

Tak jsem pročetla pár příspěvků a je mi jasné, že většina z vás myslí způsobem: respekt = peníze. A s tím nemůžu souhlasit. Respektován může být i člověk bez koruny, a to pro své životní názory a postoje, pro svou morálku a charakter. Peníze jsou jen třešničkou na dortu, ne základem respektu. Naopak. Znám mnoho lidí, kteří přes své bohatství žádný respekt u ostatních nemají.

2 0
možnosti
Foto

s tím se dá jen souhlasit. Být peníze prostředníkem respektu, tak si vážíme kdejakého zloděje, který umí okrádat své bližní nebo státní kasu.

1 0
možnosti
JK

Trump že je úspěšný podnikatel? Vždyť vyhlásil čtyřikrát bankrot! Lékaři že tady nemají společenský respekt? Ale mají, a jaký! A čeští pedagogové jsou v přepočtu na kupní sílu nejhůře placenými pedagogy v EU, včetně Rumunska a Srbska, a je to v ČR úplně nejhůř placená profese, k níž je nutné mít VŠ. Tak jakou asi můžou mít prestiž, když schopnější lidé se učitelství obloukem vyhýbají? Říkáte, že prestiž souvisí s chováním? A jak se tedy učitelé mají zachovat, aby se tohle vyřešilo? Kdyby se začali víc snažit a líp učit, tak jim nikdo nepřidá ani zlámanou grešli, naopak by stát prohlásil, že je všechno naprosto OK.

2 9
možnosti
Foto

Trump je americký miliardář a kdo jiný by potom měl být úspěšný podnikatel? Lékaři a učitelé už zdaleka nemají takovou prestiž jakou kdysi mívali a to zdaleka nepatřili k nějak extra placeným profesím.

7 0
možnosti
VK

V28í86t 24K21u42č94e31r39a

9. 10. 2017 11:29

Já maslím, že s označením "zloději" začal jeden politik (všeci kradnů)... Tak ať se nediví ...

1 0
možnosti
Foto

on se určitě nediví, protože tehdy na 105% o čem hovoří. Když chtěl zakázku nebo dotaci od politiků musel dát nejdřív 3 %, to říkal, že ještě skousnul, ale postupně až 12% z ceny dát politikům úplatek. Něco podobného si nesl v krabici od vína Rath. Známý, který staví dálnice, říkal to samé a tak jsem tomu okamžitě uvěřil. Politici ODS a ČSSD s bývalými veksláky, dnes "lobbisty" tady zavedli Sicílii.

1 0
možnosti
Foto

Označení Afroameričan by na stránky seriozního plátku vůbec neměly patřit. Pakliže ano, tak adekvátně s tím prosím psát u politických článků o Slovákočechovi, případně o Japanočechovi.

6 4
možnosti
Foto

Afroameričan je oficiální uznávaný termín pro Američana s africkými kořeny. Původně to byl negr, potom černoch a teď to zjemnělo na AA.

8 0
možnosti
JM

J70i26t78k60a 16M73o80o30d80y

8. 10. 2017 12:39

Diky. Vystizne! Karma R^

4 0
možnosti
JB

J71á69n 77B90o31k57o62r

6. 10. 2017 14:15

Tak je rozdiel niekoho akceptovať a rešpektovať. Rešpekt sa nedá vynútiť. Ak niekoho rešpektujem, tak je to pre niečo konkrétne, čo dokázal, alebo pre názory, ktoré sa mi zdajú rozumné a nie pre to s akou farbou pleti sa narodil, či k akej orientácii sa hlási. Rešpektovať černochov / homosexuálov / atď len preto, že sú černochmi / homosexuálmi / atď je nezmysel.

22 0
možnosti
Foto

Díky, přesně nad tímhle jsem se v rozhovoru s Fulghumem zarazila a dokonce jsem chtěla reagovat po dlouhé době blogem. Vystihl jste to ale trefně i za mne. Respekt je vzácný jako sůl. Získat si jej je životní cesta, nikoli zboží k darování či koupi. Obzvláště je udivující, jak si stěžuje na zacházení žena, jíž byla poskytnuto dětství v bezpečí pastorova domu a jíž se jistě dostalo všech "privilegií" bělošského středostavovského života...

29 0
možnosti
BH

Trefné. Bohužel naši kormidelníci mají zcela opačný přístup. Pravděpodobně se na tom chybném přístupu dá pro některé více vydělat a na celku vůbec nezáleží.

11 0
možnosti
Foto

Přesně. Za vším je třeba hledat peníze. Neziskovky nás stojí ročně miliardy a lidé z nich hájí to, co jim přináší příjmy. U sluníčkářsky orientovaných médií a politiků se obávám, že jsou placeni za náklonnost k migrantům petrodolary ze Saudské Arábie, která má zájem o zaislámování Evropy.

19 0
možnosti
  • Počet článků 991
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1281x
Jsme jako hokejoví brankáři. Naučili jsme se bez masky do střetnutí nechodit a jací doopravdy jsme, je těžko zodpověditelná otázka i pro nás samotné.

Seznam rubrik