Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Kupčí Pohlreich s nemocí své ženy? To už by bylo přes čáru

Peníze jsou příjemná komodita. Pokud jich máte dost, dokážete si svůj život velmi zpříjemnit. Jediné, co za ně neseženete, je zdraví. To se bohužel potvrdilo i manželce našeho nejznámějšího kuchaře Zdeňka Pohlreicha, které lékaři objevili rakovinu. Mediální masáž, která však přišla, je podle mého názoru na hranici vkusu a je naprosto jasné, že nejčtenější bulvární deník u nás musel na konto televizního Šéfa poslat slušnou částku.

Chápu, že národ se zajímá o to, jak si naše „celebrity“ žijí. Bohužel víc ale hltače bulváru zajímají nemoci, dluhy, neštěstí. Proto se zpráva o nemoci Zdenky Pohlreichové stala pro čtenáře hitem. Kdo ale čekal, že tak soukromá věc, jakou je smrtelná rakovina zůstane stejně střeženým tajemstvím, jako například u Jiřího Bartošky nebo Libuše Šafránkové, musel být překvapen. Pohlreichovi ochotně poskytovali rozhory a uveřejňovali fotografie paní Zdenky, která kvůli chemoterapii přišla o vlasy. Člověk, který je alespoň trochu v obraze ví, že tohle ani náhodou není zadarmo. Obzvlášť u lidí, kteří mají vztah k penězům podobně pozitivní jako Pohlreich. Nechci nikomu sahat do svědomí nebo kázat, jak se chovat morálně. Jen mě upřímně chování kuchaře a jeho paní překvapilo. Zdeněk P.je totiž k rozhovorům o rodině velmi skeptický a nerad se s novináři baví o jiných věcech, než je jeho práce nebo televizní show, které z něj udělali lokální celebritu. A světe, div se - najednou si můžeme přečíst dopis, ve kterém mu jeho žena píše, co má dělat až zemře. Na titulní stranu skvělá informace, pro mě však nechutné kupčení s nemocí. Jestli šlo jen o to, jak spekulují další bulváry, aby se zametla pod stůl sexuální aféra paní Zdenky si netroufnu odhadnout, je to však možné. Jedná se o standardní model, který ale nelze stoprocentně odhalit. Podobně se před časem prezident Zeman vyjadřoval na téma handicapovaných dětí zrovna v čase, kdy média řešila prapodivnou koupi vily jeho kancléře Mynáře.

Autor: Vilém Besser | sobota 31.1.2015 12:54 | karma článku: 20,77 | přečteno: 1214x
  • Další články autora

Vilém Besser

Hledá se frajer roku. Odhodlá se někdo odmítnout vyznamenání od Zemana?

Odsouzeníhodné chování prezidenta čeká na ráznou reakci. Zatímco někteří zákonodárci nemají odvahu bojkotovat udílení státních vyznamenáních a hovoří o nutné oslavě 28.října, onen „frajer“ se může najít mezi plánovanými oceněnými.

24.10.2016 v 13:40 | Karma: 26,24 | Přečteno: 812x | Politika

Vilém Besser

Vzít si vyznamenání od Zemana je doživotní ostuda

Prezident republiky bude 28.října, stejně jako každý rok, vyznamenávat. Letos se však celá ceremonie ponese v duchu pohrdání Miloše Zemana lidmi, kteří něco dokázali a řády by si zasloužili, a naproti tomu adorování kamarádů.

22.10.2016 v 18:25 | Karma: 34,01 | Přečteno: 1264x | Politika

Vilém Besser

Zeman začal obírat veřejnoprávní média o peníze

Kritika prezidenta Miloše Zemana směřovaná na adresu veřejnoprávních médií přinesla první ovoce. I když tak trochu nechtěné. Hlava státu by si podle svých slov klidně dokázala představit, aby Česká televize byla zbavena koncesionářských poplatků. Vzhledem k tomu, že stejnou dotaci dostává i Český rozhlas, mělo by jeho doporučení padnout i na něj.

28.3.2015 v 20:03 | Karma: 14,60 | Přečteno: 535x | Ostatní

Vilém Besser

Moravec si dělal legraci z Babiše, nebude muset před Radu ČT?

Mimořádně lehkovážně se v nedělních Otázkách pustil do Andreje Babiše moderátor pořadu Václav Moravec. V době, kdy ministrův Agrofert podává Radě ČT stížnost na Českou televizi, je Moravcovo vtipkování na adresu elektronické evidence tržeb, kterou Babiš prosazuje, odvážné.

24.3.2015 v 12:33 | Karma: 20,36 | Přečteno: 1088x | Ostatní

Vilém Besser

Zelená karta není opakem červené, zemanovci

Prezident Zeman dostal v sobotu, den před jeho dvouletým výročím v úřadu, dárek od svých podporovatelů. Přišli mu na Hrad vyjádřit svou věrnost a nezapomněli ani na zelené karty. Tam ale šlápli trochu vedle. Myšlenka opačné karty, kterou prezidentovi průběžně vystavují jeho odpůrci totiž tak úplně není k věci.

8.3.2015 v 14:30 | Karma: 23,35 | Přečteno: 934x | Ostatní

Nejčtenější

Kolik stojí Oneplay, na čem se dá sledovat a jaký je přechod z Voyo a O2 TV

v diskusi je 299 příspěvků

12. března 2025  9:06

Televize O2 TV se sloučila s internetovou streamovací platformou televize Nova Voyo a vznikla nová...

Zemřel Karel Freund. Zahrál si v Andělu Páně 2, většinou ale ztvárňoval oběti

12. března 2025  13:36

Ve věku 58 let náhle zemřel herec Karel Freund. Jeho úmrtí potvrdila agentura, která ho...

Rusko předložilo USA seznam požadavků pro ukončení války na Ukrajině

13. března 2025  6:15

Sledujeme online Rusko předložilo Spojeným státům seznam požadavků, jimiž podmiňuje dohodu o ukončení války na...

Vymést Ursulu a její bandu pryč. Jsou to bolševici, tvrdí podnikatel Bernard

16. března 2025

Premium Stanislav Bernard je podnikatelskou legendou. Selfmade man, který z ruiny vybudoval momentálně...

Válku vyřeší konec vojenské pomoci, řekl Putin Trumpovi. Probrali hokej i vztahy

18. března 2025  11:20,  aktualizováno  20:23

Prezidenti Ruska a USA Vladimir Putin a Donald Trump v úterním telefonátu „podrobně a otevřeně“...

Papežův stav se stále zlepšuje, už nepotřebuje ventilaci, uvedl Vatikán

19. března 2025  20:07

Stav papeže Františka po zápalu plic se stále zlepšuje, k dýchání v noci už nepotřebuje pomoc...

Vlak v Pardubicích srazil člověka, ten zraněním podlehl. Provoz na trati stojí

19. března 2025  20:03

Poblíž železniční zastávky Pardubice-Semtín srazil ve středu večer osobní vlak člověka. Ten utrpěl...

Nechte ptačí chřipku zabíjet, navrhuje ministr. Šílenství, argumentují vědci

19. března 2025

Americký ministr zdravotnictví Robert F. Kennedy Jr. podle vlastních slov nalezl recept na šíření...

Návrat Severokorejců, ruský „trojúhelník“. Proč Ukrajinci pohořeli u Kursku

19. března 2025

Premium Okupované území měsíce drželi, nakonec se však ukrajinští vojáci museli z velké části ruské Kurské...

  • Počet článků 81
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1886x
Člověk s názorem, který se ne každému a vždycky musí líbit. Redaktor webu Svobodné fórum.

Seznam rubrik