Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
M66i21r55o12s57l90a25v 29R97i62š52k27a
Škola se má rozšiřovat, investice za spoustu milionů. Nebude to hlavní důvod změny ředitele?
P43e20t26r 79Č72e22r80m30á50k
Škoda že autorka lže, snadno lze z veřejně dostupných zdrojů ověřit že zastupitelstvo žádný takový bod nikdy neprojednávalo, žádný konkurz nevypsalo.
V84i78k87t61o98r89i17e 62B92e13s50o
Prosím?! Vy budete asi kamarád paní Patákové.
Ten, kdo zde lže je pani ředitelka a její kamarádi z MČ.
Veškerou dokumentaci k této kauze si můžete ověřit na http://www.reditelkaopisuje.cz
Že se omluvíte neočekávám.
I28v74e73t36a 60K23l27i64m62e32č97k78o78v73á
Logiku likvidace kvalitních učitelů okolím se mi nikdy nepodařilo pochopit. Zažila jsme kdysi se synem, který měl ve třetí třídě výbornou učitelku, mladou, plnou zájmu, chytrou, šikovnou učitelku. Ve čtvrté byla okamžitě nahrazena starou strukturou, která se bála mobilů, před počítači se křižovala, DVDčkám říkala kotóčky a neuměla učit. Jediné, co jsme na třídních schůzkách slýchali, bylo, že si děti nepřezouvají papučky a o přestávkách hlučí, což bylo devítce už fakt na palicu. A taky se od nich ze třídy dostala na gympl jediná holka, která se pilně doučovala mimo, ačkoli měli hodně jedničkářů, což o čemsi svědčí.
V33i11k38t31o83r77i44e 98B56e76s72o
Oblíbený učitel asi není v systému žádoucí. Je na něm cosi podezřelého. Nedejbože, když jsou oblíbení všichni učitelé. Je třeba to vrátit do patřičných mezí. To by tak bylo, aby děti bavila škola!
J39a22n 39R22á82ž
Na otázku proč došlo ke změně si autorka odpověděla sama a celkem správně argumentem, pro který protiargument neexistuje.
Nová ředitelka je členkou zastupitelstva, členkou významné politické strany a kamarádkou starosty.
Toto je přece nejvyšší kvalifikace pro funkci ředitele příspěvkové organizace , jejíž zřizovatelem je obec
P41e77t91r 49B21r67o46d89s29k59ý
..... klientelismus na regionální úrovni v praxi!,- za "školu" můžete dosadit téměř cokoliv (fabrika, poliklinika, družstvo, korporát, státní správa obecně, atd.atd.) a výsledek je naprosto stejný, ne-li horší!,- neznám případ, kdy by protekcionismus preferoval kvalitu, profesní odbornost, slušnost a lidskost,- právě naopak
..... omezenost, tupost, neschopnost,- zpravidla doprovázeno arogancí, paranoiou a sebestředností,- to jsou "synonyma" pro klientelismus, který všechno fungující destruuje a rozkládá!
L90u29m86í38r 61V64i63t48h12a
Všichni školáci umí díky škole plavat, bruslit, jezdí na zajímavé výlety, za kulturou a užívají si skvělé školy v přírodě, lyžařské i plavecké kurzy.
Zdroj: https://beso.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=811590&...
Tak to je moc pěkné, tím se dozajista v budoucnosti hravě uživí!
V34i82k29t41o38r89i72e 29B34e62s32o
Věřím, že chápete, že tyto aktivity jsou nadstavbou ke klasické a povinné osnově. Ale možná, že vaše ZŠ tehdy nebyla moc dobrá...
R14o10s68t66i43s90l49a50v 36J97e59ž16e71k
Smutné čtení ale takhle to dnes je. Každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán.
- Počet článků 126
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 5324x
Vydala zatím pět knih. V roce 2012 debutovala lechtivým čtením Sbírka motýlů, o rok později přišla neméně pikantní Sebelhářka a následně Dívka s vůní manga.
Čtvrtá kniha je o síle, energii a spiritualitě ženy. Kdybych tě nepotkal... následována volným pokračováním: Když jsme se potkali...
http://www.viktoriebeso.cz/ https://www.facebook.com/ViktorieBeso
viktore.beso@gmail.com



















