Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
DP

Vybírejte s rozvahou, držím palce.:-)

1 0
možnosti
VB

Díky! Na výběr moc není, ale neco jistě klapne ;)

0 0
možnosti

Mě se tak ulevilo, že Vás, Viktorie, nevzali!:-) Ne, nejsem nepřející, jen trochu v tomto případě sobeček. Říkám si...ještě pár pohovorů, a o nich stejný počet blogů! A to bude bezva čtení.

Ale jinak: hodně štěstí!

2 0
možnosti
VB

:D Maruško, asi by, to už nebyla taková zábava, pořád další pohovory... A tohle místo bylo fakt moc hezké, pro dobrou firmu, škoda ho... Ale věřím, že nějaký sympatický půl úvazek vyjde.

0 0
možnosti
Foto

Oh, já se budím do práce skoro hodinu před vypadnutím z bytu a se cvikem ;-D

Příliš dokonalé uchazečky jsou podezřelé ;-)

1 0
možnosti
VB

:D hodina? Není čas, ztrácet čas ;)

0 0
možnosti
JT

J50i73r17i 90T48i67c54h33y

11. 7. 2019 17:41

Vede se hodne diskuzi o prechylovani. Muj dojem je, ze prechylovat jmena zhranicnich tenistek ve vysledcich je zbytecne, zajimave, ze cinska jmena neprechyluji. Pokud ale zena zije v Cesku, pise v ceskem jazyce, mela by mit jmeno prechylene, tedy Besova.

0 0
možnosti
VB

Takže Petra Janu by měla být Janova a Heidi Jankuova? Já tedy asi Besóová? :)

2 0
možnosti
RP

Nevím jak to u nás funguje ale psaním knížek se asi neuživíte, co? Moc bych Vám přála místo kde svůj talent R^ zúročite. Ráda Vás čtu.

2 0
možnosti
VB

Děkuji vám, Radko! Psaním se u nás uživí tak možná 10 nejznámějších spisovatelů. Běžný hobby pisalek jako já musí za soustruh ;)

0 0
možnosti
  • Počet článků 126
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 5316x
Nadšená cestovatelka, zanícená tanečnice a také tak trošku spisovatelka. Věnuje se zejména ženským tématům a převážně nevážně. Neb humor je jí víc, než vlastní. 

Vydala zatím pět knih. V roce 2012 debutovala lechtivým čtením Sbírka motýlů, o rok později přišla neméně pikantní Sebelhářka a následně Dívka s vůní manga.

Čtvrtá kniha je o síle, energii a spiritualitě ženy. Kdybych tě nepotkal...  následována volným pokračováním: Když jsme se potkali... 

 

http://www.viktoriebeso.cz/ https://www.facebook.com/ViktorieBeso

viktore.beso@gmail.com