Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VV

vovov

4. 3. 2012 4:55
Divné počty

1) Jestliže ubydou 2 hodiny z 33 hodin, pak to činí 6% a nikoliv 7%, natož pak 17%, jak to chce provést vláda.

2) Že by mohlo či mělo ubýt hodin i jinde - tak to je jen doměnka autora, ničím nepodložená a s nikým nekonzultovaná

3) Takový výplod mohl provést jen ředitel školy, obyčejného učitele by taková moudra nenapadla. Moýžná by se tím pan ředitel zbavil některého, jemu nepohodlného učitele. Za propouštím učitelů by však měl vidět i jejich sociální situaci, vyhození učitelé zvýší počty nezaměstnaných.

0 0
možnosti
VH

Stará kára

4. 3. 2012 10:33
Autor snad tvrdí,

že těch 17 % je výhradně úsporou těch2 hodin? To jsem v blogu nepostřehl

ad2/  Jistě.  Když však vidím, co vše se mají vnucvi učit (a do týdne zapomenout), tak se mně otvírá kodle v kapse (pravda, tento problém trvá nejméně od mých školních let, tedy 60 roků)

ad3/  Ředitel neučil? Možná, že by to obyčeného učitele nenapadlo (není to proto, že není zvyklý přemýšelet?). To neznamená, že je to špatně.  Myslíte, že se tak bude ředitel chtít zbavit špatného učitele?  Víte v čem je vada? přece v tom, že ho nemůže propustit prostě proto, že je špatný.  

Poslední věta vás charakterizuje dokonale:  Je jedno, jak se zadlužíme, jen když všichni uvidíte sociální situaci (nás - chudáků, ubožáků). Jak charakteristické pro současné Řecko, Španělsko, USA.

0 0
možnosti
  • Počet článků 11
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1681x
Jsem učitel zeměpisu a matematiky - v letech 1978-1983 jsem vystudoval PřF UK Praha. Dosáhl jsem titulu RNDr. Nyní zastávám funkci ředitele Gymnázia Teplice. Nejsem a nikdy jsem nebyl v žádné politické straně. Občansky se angažuji ve volebním hnutí Volba pro Teplice a v o. s. Pro polis Teplice. Jsem ženatý. Mám dospělou dceru.

Seznam rubrik