Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Foto

Kto obsluhuje pokladňu má náročnú prácu, ktosi si povie, že len tak si sedí a kliká. Kedysi keď som začínala pracovne po škole, mala som chvíľu kasu v banke a to som bola rada, keď som sa toho zbavila.

0 0
možnosti
IL

I86v39a50n91a 78L86a51n93c88e

26. 1. 2026 20:52

Ja miliju platby, penize, karty. Kdybych v bance brala vic, tak tam delam. My mame: Money Center, ale kdo tam chce delat, tak musi zaskakovat casto I v Customer Service. A to ne. Tam me to nebavi, hadat se s lidma.nespokojeni life ti vysavaji energies.

1 0
možnosti
IB

Ivanko, opravdu zajímavé zážitky, dobře Vámi napsané.

1 0
možnosti
Foto

Trochu něco podobného znám od mé babičky. A popravdě, od té doby je mi jasné, že ti šmejdi jdou po důchodcích cíleně. Babička sice neprožila přesně to, co popisujete, ale jednoho dne jí u bytu zazvonila dvojice s naléhavou prosbou o pomoc. Starý člověk některé věci vyhodnocuje jinak. Zvláště pak, pokud se on sám v životě s takovými podvodníky nesetkal a stále má v sobě zakořeněnou touhu pomoct. Babičku tehdy doslova svými řečmi zblbli, aby ji nakonec ukradli "jen" pár tisíc, které měla v kredenci.

1 0
možnosti
HR

A prč ta paní hned nepoložila a bavila se tím podvodníkem tak dlouho?

1 0
možnosti
IL

I16v66a20n85a 83L79a35n18c89e

26. 1. 2026 20:44

Neveri , ze je to podvod. Muslim si, ze je to laska.

0 0
možnosti
Foto

On již Komenský říkal že,: "Všelijaké spěchání a kvaltování toliko pro hovada dobré jest."

Vašek

2 0
možnosti
Foto

Češka, ta nám peníze nedá... je to šikovná ženská.

1 0
možnosti
IL

I50v50a65n70a 43L67a32n38c62e

26. 1. 2026 15:13

Češky mají v ostatních bývalých socialistických zemí dobrou pověst. Jen tak někomu nenaletíme.

1 0
možnosti
  • Počet článků 422
  • Celková karma 19,99
  • Průměrná čtenost 923x
Listen to the wind,

IT TALKS.

Listen to the silence,

IT SPEAKS.

Listen to your heart,

IT KNOWS.

(Native American Proverb)

 

Seznam rubrik

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.