Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Pane předsedo!

Proč je tolik lidí, kteří tuto stranu nemohou volit?

Za pár dní se na tuto otázku pokusím odpovědět. Ale chtěl bych znát do té doby Váš názor.

:-)

0 0
možnosti
Foto

Na člověka s vysokoškolským vzděláním +místopředsedu vlády +předsedu politické strany - je to ale vážně slabota (tato vaše písemná práce, autore)!!

0 1
možnosti
PK

Už se tady cca před týdnem na chvilku objevil jeho podobný blog ale zmizel. Také frázovitý.

0 1
možnosti

Vy jste býval ve škole jistě šprt!:-)))

A to Vam zůstalo až doteď. Aspoň tak ta Vaše předvolební nalejvárna působí.

(stejně jako v Duelu na tv Barrandov)

1 1
možnosti
VF

Pane Bělobrádku, nejste náhodou politik?

Píšete tak všeobecně, vznešeně, předvolebně.

4 1
možnosti
AR

Souhlasím s vámi. Uznávám však to, že on a další lidovečtí dva ministři v této vládě žáden průšvih neměli a také jejich parlamentní poslanci rovněž. Máme tam partaje (ve vládě i parlamentě) u nichž takové průšvihy už byly. Připomenu jen jeden případ - rozpad parlamentního Okamurového Úsvitu.

1 1
možnosti
Foto

Nějak nechápu, proč předsedové jednotlivých stran vypouštějí do světa takovéhle univerzální bláboly. Ale tenhle alespoň není moc dlouhý.

7 1
možnosti
Foto

Protože si myslí, že to chceme číst/poslouchat/vidět. Nebo jim to někdo napsal/poradil. Když vidím, jak naši kluci parlamentní a ministerští tweetují, Facebookují, jen aby byli "masám bliž", tak se jen směju.

2 0
možnosti
ZH

Po ovoci poznáte je - bohužel se z KDU stala levičácká etatistická banda, pro mě v současnosti nevolitelná. Kalousek to trefil, jste socani co chodí do kostela. A spojovat členství v NATO a EU? Demagogie jak vyšitá.

4 1
možnosti
PS

Na další otázku serveru Romea.cz Pavel Bělobrádek řekl, že v tématech, která se týkají například Romů nebo uprchlíků „musí jít odpovědný politik i proti ́hlasu lidu ́“. Podle Bělobrádka je to otázka charakteru politika i politické strany. „Musím přiznat, že jsem zpočátku nechtěl k uprchlické krizi vystupovat, ale zdálo se mi, že i politici, kteří jsou zvyklí mávat lidskoprávním praporem nějak dlouho spí,“ dodal Bělobrádek. „Ano, je třeba se postavit většině. Bez ohledu na to, že to jsou voliči. Pravda se odhlasovat nedá.“

http://www.romea.cz/cz/zpravodajstvi/domaci/pavel-belobradek-pokud-jde-o-romy-nebo-uprchliky-musi-jit-politik-proti-hlasu-lidu-pravda-se-odhlasovat-neda

3 1
možnosti
SB

naše země by někde zakotvena být měla. A samozřejmě v západních strukturách. O tom není pochyb.

Ale jestliže ty západní struktury samy sebe posílají do stoky, tak my s tím nic nenaděláme. Svůj apel by měl pan Bělobrádek adresovat západoevropské veřejnosti, aby ta s tím něco udělal, nikoli české veřejnosti.

4 1
možnosti
Foto

Jen pro porovnání toho, co pan Bělobrádek tvrdil a hlásal před 2 lety:

https://zpravy.tiscali.cz/lidovci-podpori-prijeti-uprchliku-prchajicich-pred-islamskym-statem-253318

Tehdy ovšem nebylo před volbami ...

13 0
možnosti
  • Počet článků 222
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1402x
Originální osobnost. Jako každý jiný. Ještě že máme DNA. Jinak také manžel, táta, veterinář, textař, bývalý předseda KDU-ČSL, zastupitel a poslanec.

Zadavatel a zpracovatel: KDU-ČSL