Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

R^

Váš přístup k politice je přijatelný. Pokud bych byl členem KDU-ČSL tlačil bych stranu do konzervativní pravicové politiky, tedy do prosazování svobodných, přirozených vztahů místo falešného sociálního až socialistického inženýrství.

Pavlu Bělobrádkovi a Liboru Ambrozkovi vyčítám, že skočili Petru Fialovi na lep s jeho "Demokratickým blokem". Petr Fiala odmítnul vládní odpovědnost a vy jste se neměli tak vehementně k němu přidávat! Zachovejte si svojí tvář!

Pokud budete přinášet do společnosti ideje Ježíše Krista, budete mít právo na existenci. Ale pozor: Ideje Ježíše z Nazareta! Zachovejte si Jeho lásku ke všem lidem, včetně homosexuálů a neznásilňujte ženy ohledně potratů. Tyto ženy jsou mstivé a je možné je jen vychovávat k životu, ale omezování zákony vám neodpustí! Nejsme svatí, jsme hříšní. Ale kvůli těm hříšným tady Ježíš Kristus byl...

:-)

0 0
možnosti
  • Počet článků 222
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1405x
Originální osobnost. Jako každý jiný. Ještě že máme DNA. Jinak také manžel, táta, veterinář, textař, bývalý předseda KDU-ČSL, zastupitel a poslanec.

Zadavatel a zpracovatel: KDU-ČSL