Jam session s happy endem
Mám nabitý páteční večer. Nejprve narozeninový večírek u mých přátel. A pak jam session v centru. Hrají tam moji přátelé Milan a Saša. Jejich nepřeslechnutelné krásné hlasy lákají kolemjdoucí. Společnost je různorodá a velmi veselá. Alkohol teče proudem. Hraje se až do rána – končíme kolem třetí. Jelikož jsme nezmaři, bereme si taxi a pokračujeme dál, jedeme do našeho oblíbeného klubu.
Taxi přejíždí most Legií. V dálce registrujeme dva rychle běžící lidi – muže a ženu. Milan nechává zastavit taxi, já zatím nechápu co se děje. Události dostávají spád, žena překonává zábradlí mostu, chce skočit. Milan jí nedává šanci, je u ní během vteřiny. Chytil ji a pevně ji drží !!!! Dobíhá i její muž, oba ji dostávají zpět do bezpečí. Skoro ve stejné chvíli příjíždí další taxi – její rodina, matka má na sobě růžový župan. Žena pláče Milanovi na rameni, přebírá si ji její rodina. Milan se vrací zpět do taxíku. Jsem rozstřesená. Co se to vlastně stalo ? “Už to neřeš”, říká mi Milan, do konce večera (tedy vlastně rána) už o této události nepadne ani slovo.
Je to již pár dní. A já tu scénu pořád nemůžu dostat z hlavy. Obrázky mi běží před očima jako syrový film. Domýšlím, co se všechno mohlo stát, kdyby jsme náhodou nejeli kolem, kdyby se v tom Milan tak rychle nezorientoval a nezasáhl, kdyby se mu nedejbože vysmekla….
Milánku, to jak moc se mi líbí Tvůj hlas a Tvá hudba jsem Ti již mockrát řekla. Teď ale musím dodat, jsi fakt FRAJER !!!!!
Andrea Bartošová
Jak se žije v Krymské - odvrácená tvář

Ulice Krymská a její přilehlé uličky ve Vršovicích se staly fenoménem, často označovaným jako učebnicový příklad veřejného prostoru, autentického života a alternativy. Co to ale v praxi znamená? Dá se v naší čtvrti ještě žít?
Andrea Bartošová
Život mezi auty – výročí třetí

Jak se po třech letech žije na parkovišti - ve Starých Vršovicích na rozhraní Prahy 10, 2 a 3 – ve čtvrti obklopené ze dvou stran „parkovacími ZPS ghetty „ ? Prý úžasně. Dozvěděla jsem se to v předvolební kampani a v novinách. Stovky řidičů v Praze prý řeší parkováni, ale na „desítce“ je takových řidičů méně, přibylo totiž parkovacích míst !!! Tak jsme se zasnili, a teď zpátky do reality....
Andrea Bartošová
Sežerou nás Cikáni ??!!!

Emotivní reakce na emotivní článek: http://gotterova.blog.idnes.cz/c/131920/Na-vyraz-diskriminace-Romu-zacinam-mit-tezkou-alergii.html Článek aspirující na nejúspěšnější článek roku, karma tak vysoká, že pravděpodobně dosáhne maximální hodnoty. A co se v něm dočteme ?
Andrea Bartošová
Byt v širším centru Prahy na prodej – cena 6500,- Kč/m2

Značka: Jen pro vyvolené !!!!!!!!!!!! ...............................................................................
Andrea Bartošová
Jsem myslivec – a kdo je víc ?!?!

Dne 9.12.2009 byl zastřelen pes – špičkový armádní stopař (cena takového psa se pohybuje kolem 100.000 Kč). Pohyboval se cca 10 m od majitelky a uposlechl by jakýkoliv pokyn. Nedostal však šanci. Velký pan myslivec si potřeboval zastřílet.
Další články autora |
Poslední týden na daňové přiznání za rok 2024 online. Jak na to?
Nejen podnikatelé, drobní živnostníci a osoby samostatně výdělečně činné musí podat daňové...
Turek jel rychlostí přes 200 km/h a fotil se u toho. Policie věc prošetřuje
Europoslanec Filip Turek (Motoristé sobě) se na svém účtu na Instagramu pochlubil fotkou, ze které...
Po rychlé jízdě zemřel řidič v hořícím autě. Turek spekuluje o krvi na rukou médií
Hasiči v Brně v pondělí našli v hořícím voze mrtvého muže. Podle prvotních informací jel vůz po...
Jednání o míru jsou v kritické fázi, řekl Trump. Rubio rovnou naznačil konec
Sledujeme online Americký prezident Donald Trump v pátek naznačil, že USA zastaví mírové rozhovory, pokud Rusko nebo...
Papež František zemřel. Bojoval s nemocemi, bylo mu 88 let
Papež František v pondělí ráno zemřel. „Drazí bratři a sestry, s hlubokým smutkem musím oznámit...
Mše skončila, rakev papeže Františka se vydá do baziliky, kde bude pohřben
Přímý přenos Na náměstí svatého Petra skončilo veřejné rozloučení s papežem Františkem. Jeho rakev se nyní vydá...
Silný výbuch otřásl íránským přístavním městem, je nejméně 47 zraněných
Íránským přístavním městem Bandar-Abbás v sobotu otřásla silná exploze, která si podle...
Rusko drony zaútočilo na Charkov, výbuch zranil čtrnáctileté dítě
Při nočním ruském dronovém úderu na východoukrajinský Charkov utrpěl zranění čtrnáctiletý hoch....
Polská armáda byla v pohotovosti. Vzdušný prostor narušil ruský vojenský vrtulník
Ruský vojenský vrtulník v pátek nad Baltským mořem narušil vzdušný prostor Polska. Oznámila to...

Pronájem bytu 2+1, o velikosti 62,31 m2 v 1.NP
K Višňovce, Pardubice
17 000 Kč/měsíc
- Počet článků 43
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 6862x
Seznam rubrik
- Jak se žije na Krymské
- Romano drom (romská cesta)
- Kulturní okénko A.B.
- Jak se žije na parkovišti
- Osobní
- Nezařazené
Oblíbené články
- Tomio Okamura, muž který se nebojí říct, cokoliv chcete slyšet
- Kdo chce Roma bít, hůl si vždycky najde
- Kdybych byla cikán
- Jak být úspešný a získavat si přátele