Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VM

V48á24c95l32a89v 88M80a76c35h

25. 11. 2015 19:28

Svobodní jsou marní - nadřazení nepraktičtí intelektuálová posedlí libertiánstvím. Nebo snad máte nějaké jiné vysvětlení proč se Petr Mach při prvním hlasováni o kvótách zdržel a celá strana Svobodných v té době žila "velkým tématem" Liberlandu?

0 0
možnosti
EK

Svobodné jsem volila a budu volit i nadále, ale vyčítám jim, že se málo snaží získat nové voliče. Chtělo by to jít víc mezi lidi a vysvětlovat a vysvětlovat. Besedy se studenty jsou fajn, ale i mezi námi staršími by se těch příznivců našlo možná více, než si Svobodní myslí. Pro nás, kteří jsme zažili předcházející režim má svoboda často větší cenu, než pro mladá a rozmazlená sluníčka.

0 0
možnosti
DB

Pořádáme různé přednášky a diskuze, ale neumíme o nich dát pořádně vědět lidem mimo internet. Dnes se jinak mezi ty lidi chodí těžko.

0 0
možnosti
JZ

Pravice začne mít nějakou alespoň minimální šanci na úspěch až v okamžiku, kdy lidé pochopí, že ODS a TOP09 (a ani ANO, přirozeně) není pravice.

1 1
možnosti
MP

Pane Bartasi, v posledních několika volbách jsem Svobodné volil a radoval se z úspěchu při EU volbách. Rád bych vás však upozornil na jednu důležitou skutečnost. Lidé, věřím tomu, budou čím dál více volit KOHOKOLIV, kdo dokáže zabránit možné invazi do naší republiky. Můžete je nazývat extrémisty nebo jak chcete, ale lidé se budou chytat každého stébla, které by je mohlo zachránit. Váš ekonomický program jakkoli přitažlivý v dobách mírových teď lidi moc nezajímá. Je to logické, protože po úspěšné invazi(víte koho?) bude váš program stejně k ničemu.

Tím nepopírám, že v mnohém máte pravdu, ale...

2 0
možnosti
PK

P65a96v13e87l 59K11u65l46a

24. 11. 2015 13:40

Vy jste volil pravici 8-o?;-D Já že si tu v diskusích nejvíc notujete s komunisty :-/

0 0
možnosti
  • Počet článků 16
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1592x
Studuji hospodářskou politiku a mezinárodní vztahy. Jsem člen Svobodných a asistent europoslance Petra Macha.
 

Follow @DavidBartas

Seznam rubrik