Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

V Rusku zůstalo 85 % evropských firem a ze kterých hlavně jsou? U tohoto konfliktu nezáleží na počtu tanků, je to hra nervů mocností, bojovat a hlavně si moc neublížit, obě strany likvidují vojenský šrot, hlavně moc nepošramotit finanční toky do vlastních kapes. Jak by dopadly volby u nás, kdyby Fiala šáhl do rozpočtu pro 200 mldKč?

0 0
možnosti
Foto

Ono by neškodilo trochu nastudovat trochu elektrotechniky a techniky vůbec.

Protože neumíme ukládat elektřinu do pytlů či krabic, tak když není jiná možnost, využít ji pro výrobu vodíku. Protože ten se uskladňovat dá. Nebo myslíte, že je lepší nadbytečnou elektřinu, vyrobenou v OZE, raději pouštět do země, jak kdosi radil, když je to tak nevýhodné?

Kdysi se zkoušel tank poháněný elektromotory, napájenými z baterie. Tu dobíjel agregát. Tenkrát nebyly baterie tak výkonné, nicméně tato cesta se zvolila, protože vlastnosti elektromotoru jsou pro trakci mnohem lepší. A o autobusu (zkoušen v Neratovicích), který tankuje vodík (za 10 min) a používá palivový článek, asi nevíte.

0 0
možnosti
FL

Autorka naznačuje, že na pořadu dne jsou jiná témata

0 0
možnosti
JR

J48a34n 37R19á20ž

25. 1. 2023 17:24

A já myslel, že vtipy o blondýnkách přehánějí;-D

PS. Takový myšlenkový chaos se za pomocí argumentů komentovat nedá.

1 0
možnosti
FL

Nedá se hejtovat, jak byste chtěl, když nemáte argumenty

0 0
možnosti
JV

J67i41r89i 95V10r89a15b40e64c

25. 1. 2023 16:23

No, vy jste tomu dala.:-/

1 2
možnosti
  • Počet článků 40
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2204x
Život je soubor náhod a rozhodnutí. Jsme tu jen na chvilku a je zbytečné se zabývat hloupostmi. Podstatné věci však chápeme až od určitého věku a na začátku života se trápíme naprostými podružnostmi. Užijme si každou vteřinu s těmi, které máme rádi.

Seznam rubrik