Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
TH

Ja tento film nemam rada. Videla a staci. 

Jste lekarka, proc se stotoznujete s postavou, ktera je chrakterizovana jako prostitutka, nicemu nerozumi, ktera neumi ani jist priborem à nechapave zira na vytah...?  Ten chlap si ji jen koupil. Nic vic. To je pro vas ztelesneni prince? Obdiv k tomuto films u zen nerozumim.

2 1
možnosti
Foto

Paní Terezo, naprosto nic jste nepochopila... A když vidím - čtu, co píšete, je mi Vás líto. Zkuste někdy "myslet srdcem", možná pak objevíte neskutečné......

2 1
možnosti
Foto

J30a54n10a 12M33a74j23o96v22á

3. 11. 2013 13:17

Vidíte, já ho mám taky moc ráda. Je to pohádka o Popelce, jen její princ je podnikatel. Mám ho spojený s Vánoci, A pokaždé doufám, že to ZAS dobře dopadne. Stejně jako u Popelky.

2 0
možnosti
IM

třeba proto, že je to krásně romantické ?

1 0
možnosti
Foto

... někdo zkrátka nemá pohádky rád a někdo ano. Jen tak. Žádný hlubší smysl v tom nehledejte... Muži zase mají rádi Bonda. :-)

1 0
možnosti
Foto

já ne...ani např. opěvovaný Star track (zasebhloupost jiného typu)....nikdy jsem podobné naivní nahlouplosti nepobral. Jsem ale spíš exot, hodně lidí to může;-)

1 0
možnosti
MS

Přesně, ani Star Wars. R^

0 0
možnosti
Foto

J93a24n76a 22M65a49j23o64v76á

3. 11. 2013 18:40

Bonde je taky pohádka :-), něco jako "Sedm jednou ranou". ;-D

0 0
možnosti
Foto

Někdy se nesmí brát vážně ani život, natož potom film určení k pobavení některých diváků a naplnění kont producentů - a to tento film splnil do puntíku.

Flexibilita mysli a právě moje profese mně naučila stotožnit se na chvíli s ošetřovatelem skotu, jaderným fyzikem,, prostitutkou...

A na odlehčení-pochopení pro hlavní hrdinku mám, před první návštěvou manželovi domoviny jsem také absolvovala školení, jak se jedí šneci, ústřice apod. - sice umím zacházet se sklapelem i pinzetou, ale pár maličkostí naše alma mater ve výuce vynechala...

Pochvalu té prostitutce naopak dávám za každodenní používání dentální nitě, což bohužel 70% českých pacientů nedělá.

Takže sumasumárum tento "pokleslý" film měl v podstatě i vzdělávací charakter ;-)

1 0
možnosti
Foto

Já mám takové filmy čím dál raději. V životě musíme být realistické, všechno umět, všechno stíhat ... Proč se nezasnít? Proč nevěřit na dobré konce? Období filosofování a tváření se rádoby intelektuálně už mám dávno za sebou... Kolik Vám je, můžu-li se zeptat?  A nekoupil si ji, pochopil, co je v životě důležité - lidi, ne peníze. Ona zachránila jeho, to Vám uteklo?

1 0
možnosti
  • Počet článků 12
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 3729x
Lékařka, máma, manželka a hlavně vším jsem moc ráda!

Seznam rubrik