AL

Kruciš, to to jede. Už druhý článek na stejné téma za odpoledne. A máte to, paní Margito, zkonzultované s panem majitelem, jestli je na dovolené? Abyste pak, až se vrátí, nemusela argumentovat špatnou akustikou, vadnou klávesnicí, nedostatečným osvětlením, atd. atd.

P72e64t60r 33Č92e69r58n22ý

10. 7. 2024 19:31

Tak poraďte jak jste to dělali ve Slušovicích

MP

A na tom blogu je asi nejvtipnější datum, kdy bylo hlasováno o zákoně o zákazu klecových chovů v ČR. A to bylo již v roce 2020. Docela smůla, že se to dá dohledat. Za ANO, které v té době vládlo a mělo 78 poslanců bylo více než polovina nepřítomných (39), 23 se jich zdrželo a jen 15 jich hlasovalo proti. Pro hlasoval jen pan Kytýr, který to pak chtěl opravit (asi špatná akustika). Takže, když někdo si teď po 4 letech vzpomene, že se od té doby na vládě neudělalo nic pro přechodné období, kdopak to měl od začátku na starosti? Ale asi to bylo tak, že si tehdejší vláda řekla, že je času dost a ti příští to vyřeší. A když to ti příští řeší, tak jsou terčem kritiky.

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/snemovna-tyrani-zvirat-zakaz-klecovych-chovu-slepic-drezura-v-cirkusech.A200916_032020_domaci_kop

  • Počet článků 119
  • Celková karma 20,74
  • Průměrná čtenost 292x
Poslankyně Poslanecké sněmovny PČR. Předsedkyně Podvýboru pro potravinářství, veterinární činnost a živočišnou výrobu.
Členka Podvýboru pro myslivost, rybářství, včelařství, zahrádkářství a chovatelství, Podvýboru pro potravinářství, veterinární činnost a živočišnou výrobu a Podvýboru pro vodní hospodářství.

Seznam rubrik