Diskuse
Chemické Sarajevo?
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
M90i95c24h98a17l 29G64e13c93i90k
Takze Rusi vedeli uz davno pred utokom, ze sa uskutocni a ze to bude zapadna false flag provokacia...to mi pripomina klasicky komunisticky vtip, jak Stalin nadava na casove pasma: "...a potom som volal papezovi, ze mu prajem skore uzdravenie po atentate, a ono to bolo hodinu pred nim."
Inak k tej hlbokej dedukcii, jak nedava zmysel, aby Asad pouzil chemicke zbrane vo chvili, ked ma vitazstvo na dosah: tak podla rovnakej logiky by nedavalo zmysel ani to, ze Asad potrebuje Rusov, ked ma vitazstvo na dosah. Leda ze by ho vobec tak bezpecne na dosah nemal.
V46í50t82ě72z85s30l88a43v 38K64o50š45ť62á22l
Anebo je použít, protože každý přece ví, že nedává smysl, aby je použil. Jako Rusové u Skripalů.
V31í22t84ě79z42s12l40a51v 29K95o45š32ť58á45l
Obava, aby regionální konflikt v Sýrii nepřerostl v "třetí světovou" mi nepřijde na místě, tak padlí na hlavu nejsou ani Rusové, ani Američané.
Ale ať už chemické zbraně použil kdokoliv - proč Rusko vetovalo návrh vytvoření mezinárodního orgánu pro vyšetření odpovědnosti za chemické útoky v Sýrii? Jejich protinávrh zajišťující jim právo veta nelze pova žovat za alternativu.
V24l73a72s57t16i20m51i46l 74K13r44a22u44s
Ano, opravdu to nemá žádnou logiku, aby Asad použil chemické zbraně právě teď, když v Ghutě zvítězil. Vypadá to spíše na provokaci, která má umožnit USA a dalším opět zaútočit na Asada. Existuje ještě další možnost. V Sýrii prý bylo spousta chemických zbraní a některé měly být skladovány i na územích ovládaných povstalci. Co když syrské/ruské letectvo či dělostřelectvo zasáhlo budovy, kdy byly chemické zbraně skladovány a došlo k uvolnění chlóru?
J44a83n 70R91á59ž
Celý svět může jen doufat, že se Trump přestane chovat jako hospodský rváč a bude jednat jako úspěšný byznysmen. To jest s chladnou rozvahou a ochotou ke kompromisním řešením, která dovolí i protistraně zachovat si tvář. Věřím, že už zazněl i varující hlas Číny, na kterou bude muset také brát ohled, neb dnes není USA v tak dominantním postavení, jako tomu bylo ještě při vpádu do Iráku, či Afganistánu...což jistě Trumpovi někdo z jeho okolí připomene.
Mimochodem: Dosud nikdo nepodal věrohodný důkaz k tomu, že vůbec nějaký útok bojovým plynem s civilními obětmi byl spáchán, což je opravdu podivné. Sdělení OPCW o nějakém hlášení z řad t.zv. "Bílých přileb" bez důkazů, jsou jen dohady
J38a52r70o83m46í80r 44P29i67n62k80a25v89a
Když jsem se díval na očistu lidí od BOL, tak jsem nevěřil vlastním očím. Pokud tam nějaké byly, tak ti zachránci, spíše ohrožovali životy lidi (zejména děti) svojí aktivitou. Vypadalo to na divadlo pro kameru.
P26e89t40r 92S57k62ř48i51v33a96n
Válečná zpravodajka vysvětluje situaci v Ghute před chemickým útokem. A stejně jako většina rozumných lidí se ptá proč by Asad útočil na území které už bylo prakticky jeho (čas 4:15).
V24á91c24l66a57v 14M62a77c76h
Já bych těm našim západním spojencům chtěl věřit, ale je to den ode dne obtížnější. Těch náhod a omylů je strašně moc.
- Počet článků 630
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1351x

.............


















