Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PS

P72e26t72r 62S33k18á62c54e33l

11. 9. 2018 21:30

Úúúchvatné snímky. O předcích tamního obyvatelstva a jejich kultuře by se mělo učit ve školách. Byli stejně tak pracovití a vzdělaní, jak naši předkové. I ti, kteří nás proslavili po založení republiky před 100 lety. Vzpomínejme s úctou a pokorou, ke všem...R^

0 0
možnosti
JS

Tohle je pravé bohatství, nádhera, jedno z míst kam bych se chtěla podívat.. Krásné fotky a pěkné čtení :-)R^

1 0
možnosti
  • Počet článků 37
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 433x
To takhle zavřete devět lidí do obytné Avie, která už má čtyři křížky na krku a vyrazíte na dva měsíce do Mongolska a Ruska... přežijete to a zjistíte, že se vám to fakt líbilo. Tak neleníte a plánujete dál. Další výpravy, další devítičlenné posádky a další země. Maroko, Západní Sahara, Skandinávie, Pobaltí, Balkán...A nakonec největší výprava do Jižní Ameriky.

Proč Avie? No, vleze se tam těch devět lidí. A nacpete tam věci, které by se vám jinak nechtěly tahat na zádech, jako třeba nafukovací čluny na sjíždění mongolských řek, skialpové lyže na sjíždění hor v Atlasu anebo dostatečnou zásobu piva, když razíte do "prohibičního" Norska. A to, že Avie jsou původem docela silné náklaďáky, které slušně zvládají i terén a zároveň jsou dostatečně "primitivní", aby je každý automechanik na světě dokázal opravit, je bonus, který oceníte. Tak si tady můžete přečíst, co všecko se dá zažít, když cestuje tou AVIOU.

Seznam rubrik