Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.

Přihlásit se

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

EH

To je jako kdyby milovník hromadné dopravy jel po dlouhé době autem, skončil v zácpě, pak píchnul gumu a na závěr byl zastaven policajty.

Trable v autě určitě berete jako běžnou věc.

MS

Cestu "Hlavák – céčkem Muzeum – pěšky Můstek – béčkem Smíchovské" jsem nepochopil – jel bych "Hlavák – céčkem Florenc – béčkem Smíchovské" ...

Foto

Byla jsem úplně vyřízená, takže jsem se intuitivně vracela stejnou cestou, jakou jsem přijela. Každopádně metro byl jediný spoj, který fungoval, takže v celkové době čekání to nemělo zásadní vliv

  • Počet článků 49
  • Celková karma 10,23
  • Průměrná čtenost 1279x
Co nemáš ve svých rukou, zbytečně nosíš ve své hlavě...

Seznam rubrik

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.