Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
V42l84a23d29i67m33í20r 79K49u18b47o28v81ý
U pana Babiše je nejhorší, že je bohatý nesmírně bohatý. Což se u nás nepromíjí. Spousta lidí vidí bohatství, majetek, ale nikdo stejně 10 řízků denně nesní. Kdo vstoupí do politiky, tak si musí být vědom, že na něho novináři vytáhnou věci o kterých ani neví. Souhlasím, že kdyby chtěl něco skrývat, tak nebude politikem. U nás je spoustu miliardářů o kterých nikdo nemluví.
Hodně lidí tu mluví o rozkrádání, mají konspirační teorie. Pokud někdo něco ví ať podá trestní oznámení, každý má tu možnost.
V tuto chvíli to je jediný politik, kterého budu znovu volit a to hlavně z důvodu jeho přístupu k migrantům.
J77o26s17e75f 21V21y14s65k66o79č18i41l
Ano je relativně materiálně bohatý. Ale je mu to pořád málo, ten člověk chce pořád víc, a už mu nestačí jen peníze, chce ovládat i lidi.
P94ř66e31m47y59s84l 78Č77e14r43n85ý
Pan Babiš si stěžuje, že ho tisk napadá ? Tak ať je koupí a je to . Nebo je možná už koupil a to napadání je maňáskové divadlo aby lidi měli čím zaměstnávat mozky když zrovna není fotbal. To si přeci nikdo normální už dnes nemůže myslet, že tento mainstream tisk je nezávislý. Ten přeci vše dělá dle plánu.
Š10t10ě27p51á35n 91B89i50c95e88r67a
Jen hlupák si může myslet, že by někde mohl vládnout chudý. I když nastrčenému nemajetnému chudáku naivní voliči svěří do rukou moc, jde jen o bílého koně, kterého mají na udidle a pod bičem mocní v zákulisí.
E54v40a 28D60r45e60y73o25v75á
Zajímavá diskuze. Co by asi řekl pan Warren Buffett, kdyby si přečetl tady ty jedovaté jazyky..v podstatě on měl jiné možnosti než Vy, už v jedenácti letech si koupil první akcie a jeho prvním byznysem byl v roce 1944 provoz hracích automatů..pan Buffet velmi rychle pochopil, že lidstvo bylo, je, a bude vždy na něčem závislé, proto on sám osobně nepíše emaily, nenosí nikde ani tablet ani notebook přesto, že jeho blízký přítel je pan Gates
.. ten pán ví co dělá, proto je jeho majetek větší než HDP Kambodže a Ghany dohromady, takže srovnávat nesrovnatelné je demagogie, což zde prokázalo mnoho diskutérů, jak říkám já, každému co jeho jest.. tudíž pane Babiši: "..nikdy neprodělejte, peníze přitahují další peníze, investice berte jako závazek pro celý život, neboť to pomáhá v rozhodování a nebojte se investovat do podniku, který by uměl řídit i pitomec. Jednoho dne se to pravděpodobně stane.." To nejsou moje slova, to jsou slova pana Buffetta..
-ed-
L27e42o21n36t38ý53n58a 12C57h62v49á14t73a82l30o75v21á
To je ale hloupost. Srovnání s USA neobstojí, protože tam jsou úplně jiné podmínky. Prezidentští kandidáti totiž nedostávali peníze ze SR za hlasy, ale museli si na kampaň sehnat peníze jinak nebo si ji zaplatit. Většina z nich měla majetek a tím eliminovali závislost na někom dalším.
Střet zájmů je obrovský, příjemce dotací a současně ministr financí, přitom ministerstvo financí je pověřeno kontrolou dotací. Úvěry od bank, přitom MF rozhoduje o bankovnictví, o těch prominutých daních ani nemluvě. Nějak si neumím představit zdatné kontrolorky z FÚ, které by sebraly odvahu zkontrolovat daně u firmy ministra financí takto jejich šéfa. Dále pak možnost předkládat a odhlasovávat zákony, které zjevně poškozují drobné živnostníky a současně s tím prohlášení, že na drobné živnostníky není nikdo zvědavý.
Každý se může podívat na každou fakturu? A co na ní tak asi uvidí? Neuvidí nic. A navíc výsledkem je jen další byrokracie, další vyhozené peníze z okna. Další armády úředníků placené z našich daní, k tomu obrovská byrokratická zátěž pro podnikatele a živnostníky, doteď toho měli až nad hlavu, teď se v tom utopí, ale určitě se utopí transparentně, takže je to asi prima.
K93a61r40e74l 89P67e44t15ř97í76k
Nikdo vás v politice nedrží pane ministře. Až odejdete (čím dříve tím lépe), uleví se celé republice. A taky je tragický omyl ta poslední věta z textu - nevěřím vám že jste "přišel na pomoc skomírajícímu státu", takže si laskavě přestaňte hrát na mesiáše. Jste jen trapný manipulátor a demagog, jak sám často dokazujete, kupujete si jednodušší lidi kterým nedochází že ty pokladničky je přijdou sakra draho.
V96l48a41d47i48m35í27r 49J66a45v40o68r49a
Jaképak ve stínu, drzé čelo lepší než poplužní dvůr!
J78o62s44e52f 52V53y90s32k54o80č94i26l
To MOC Tě ministře láká natolik, že zastiňuje Tvé vnímání reality a uvažování občanů. Nepředpokládej, že lidé jsou z podstaty hloupí. Nevěřím ani tomu, že jsi napsal sám tento blog
a už vůbec neuvěřím, že jsi ve vládě kvůli prospěchu občanů.
Š38t16ě87p43á63n 19V92a53n87ě46k
Pan Babiš je naprosto účelový lhář...jen jedna věc za všechny "naše pozice na mezinárodním žebříčku vnímání korupce Transparency International". Tohle se rozhodně nestalo díky vládě SocDem + Ano, ale díky vládě předešlé a tady ti fešáci se pouze díky delší setrvačnosti snaží "svézt" a přijmout si zásluhy někoho cizího.
L43e36o57n29t94ý79n79a 36C49h94v92á73t75a59l65o74v39á
Hlavně je to jen "vnímání" korupce, pocity lidí z ulice, to nevypovídá vůbec o ničem.
- Počet článků 88
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 5563x



















