Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
LJ

Sice tento blog asi nepise p. Babis (srovnanim zpusobu vyjadrovani na verejnosti) ale i tak davam karmu.

0 0
možnosti
MK

R^R^Pane Babiši, vadíte hodně lidem, zvláště těm, kteří by měli Vaší "hlubokou orbou" ve financích přijít o prebendy. Jak je vidět, ani doma (MF Dnes) nejste prorokem; po včerejším vyjádření šéfredaktorky Slonkové v pořadu u Krause je jasné, proč. S Vaším střetem zájmu nemám problém; všichni rýpalové utřou nos, když se Vám z větší části podaří do dvou let naplnit své představy, o kterých jste mluvil před i po volbách. Nezklamte těch zbylých 10 milionů, kteří již 20 let čekají na pořádnou štiku v rybníku.

5 1
možnosti
MP

Paní Kočí, až si prostudujete "mapování Andrej Babiš", pak něco pište o tom, že žádné dotace nedostává, a že je nejčestnějším politikem na světě;-D;-D;-D

2 1
možnosti
ZK

Z19d78e57n39a 11K30o33č79í

19. 4. 2014 21:57

Pane Petře - už jsem vám to několikrát psala, ale vy k vůli své omezené schopnosti chápat, nechcete pochopit, že dotace na obhospodařované hektary  se vyplácí všem zemědělcům stejně, bez ohledu jak se jmenují, ale jen a pouze podle toho, kolik ha obhospodařují.!! Už chápete, nebo pořád ne ;-)?

A už jste zjistil, kolik na tu řepku dostal ?;-D

1 1
možnosti
MP

Pane Babiš, chcete-li skutečně šetřit, převedte všechny dotace na splácení dluhu. To byste udělal královský kousek! Nebo zrušte dotace, kde ročně dáváme 40 000 000 000 do EU. Do čtyř let by byl dluh splacený! Ale vy potřebujete dotace na bioplyn a na své tzv. párky. Jejich složení- to je vaše ostuda.

3 5
možnosti
ZK

Z42d53e71n41a 12K91o97č78í

18. 4. 2014 10:35

Pane Petře, už jsem vám to několikrát vysvětlila - a vy pořád dokola melete ty své  "všeobecně známé" nesmysly. :-P!!

Už jste někde dohledal tu výšku dotací na řepku za rok 2013 ?;-D

2 4
možnosti
MP

Pane Babiš, v politice by neměl být nikdo, kdo pobírá státní dotace do svých firem. Jinak at tam jsou miliardáři, ale jen ti, kteří opravdu ZALOŽILI , ne koupili, nějakou firmu. a skutečně tento podnik řídí, nikoli jen vlastní. To je velký rozdíl.

3 2
možnosti
ZK

Z65d55e37n17a 97K25o39č90í

18. 4. 2014 10:37

Koupit firmu, která je ve finančních potížích a zachovat tak pracovní místa je mnohem bohulibější, než založit firmu, která žije pouze z provizí na státních zakázkách, aniž by kohokoliv skutečně zaměstnávala. ;-)

2 3
možnosti
JV

Ač jsem ANO nevolila, je mi čím dál bližší. V příštích volbách ale můj hlas dostane - pan Telička nás v EU parlamentu bude zastupovat kvalifikovaně.

4 1
možnosti
MN

Pan Telička se Babišovi nepovedl.

Bude bohužel v EU především kvalifikovaně lobovat za vybranou skupinu lidí a bude vyjednávat konkrétní dotace směřující na konkrétní místa v ČR. Tomu jsou zájmy českého národa, jeho svébytnost a svéprávnost, zcela u brusele.

4 1
možnosti
JS

Mediální absurdistán tu skutečně je, v tom s panem ministrem souhlasím. Chtělo by to ovšem dodat, že je to právě Babiš, majitel značné části českého mediálního mainstreamu, kdo je za tento absurdistán spoluzodpovědný.

Neměli bychom zapomínat ani na to, jak se Babišův vliv na Mafru projevil už na začátku...

https://soundcloud.com/#hyperster/andrej-babi-vol-do-lidov-ch

2 3
možnosti
Foto

Kritiujete novinářku-vaši zaměstnankyni vypadá to jak je DNES krásně nestranná a vy do ničeho nezasahujete, ale v kontextu dalších článků to spíš vypadá jako vámi cíleně vedená kampaň.

U části jednodušších lidí to může působit tak, že pokud do vás šijí tak  proto, že vás chtějí diskreditovat ostatní strany.

Davy pak po vašem "vysvětlení" úplně zapomenou, že i vámi přiznávaných deset lidí z vaší firmy je moc a totální střet zájmů( i vy jste kritizoval funkce ve státní správě pro známé  při tom dosazování podřízených je mnohem nebezpečnější), že ve státní správě jsou vámi dosazení sponzoři vaší kampaně (že by klientelismus a trafiky), že lidi, kteří jsou na MŽP se po vládním působení budou chtít do chemického průmyslu vrátit.................

Na mě to prostě pouze působí jako kořová clona, kterou vypouštíte abyste zakryl své působení.

1 5
možnosti
JV

Nemohl by jste tak, jak hezky česky píšete, i stejně hezky česky mluvit ? Někdo by si takto mohl myslet, že to za Vás někdo píše. ;-D

4 1
možnosti
JV

Nemohla byste, prosím, psát správně česky? :-/

2 1
možnosti
MN

Získáváte můj obdiv, pane Babiši, postupně v mnoha ohledech, mimo jiné i za to, že nenecháváte prchlivost cloumat vaším majestátem.

Stále více lidí vám věří, protože používáte na českou politiku zcela nebývalé a silné zbraně, a to kupecké počty a selský rozum. Když už někde mluvíte, pak je vám překvapivě rozumět. Vypadá to, že jste zkušený vyjednavač a jdete si za svým jak ohař na lovu.

Vždycky když ale vidím záběry z jednání sněmovny, tak mě napadne, že musíte strašlivě trpět. Já osobně bych tam vydržela sedět déle jak 10 minut jen za podmínky, že bych si u toho mohla žehlit a zašívat prádlo anebo plést svetry.

10 0
možnosti
JV

Myslím, že pan Babiš vaši servilnost neocení.

0 4
možnosti
  • Počet článků 88
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 5559x
Podnikatel, okolnostmi (a českými politiky) donucený jít do politiky.

Seznam rubrik