Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
MJ

No pokud rekreační zařízení není zcela zaplněno, tak se tam vlezou jak uprchlíci, tak poslanci! Kde je problém?

1 0
možnosti
OS

Patrně problém byl nebo snad je v tom, (kdesi o tom někdo psal) že tohle zařízení nebylo určeno pro pobyt maminek s dětma a tak se tam v souvislosti s ubytováním těch uprchlic s malýma uprchličátkama dělaly nějaké úpravy, vaření, praní, prostory na hraní dětí a tak. Takže teď to zase není úplně vhodné pro tu původní formu rekreace nebo školení zaměstnanců. Ergo kladívko - buď uprchlice s dětma nebo rekreanti. Dohromady to asi moc nepasuje. Ale nebyl jsem tam, takže nemůžu kopat jednoznačně za jednu nebo druhou stranu.

0 0
možnosti
KS

Najděte si nejprve přesné informace a až potom něco pište. Začalo to poslancem ANO, který řešil, že zaměstnanci Sněmovny nemohou na Vánoce do Harrachova.

2 7
možnosti
SZ

A jejej, tak za to může zase Babiš.

;-D;-D;-D

14 1
možnosti
OU
Uživatel požádal o vymazání
6 14
možnosti
TB

tu informaci o poslanci ano jste si ovšem dost přibarvil...on se ptal, že pokud je tam volná kapacita, tak jestli se dá využít ;-) Navíc jeden opoziční poslance rozhodně nemá na chod kanceláře sněmovny ani ten nejmenší vliv :-P

17 0
možnosti
LS

Proč má takový bezvýznamný článek tak vysokou karmu?

Že by karma ve stylu pana Petříka?

3 10
možnosti
ZZ

Protože je takový neutrální a čtenáři se nebojí pod něj vyjádřit svůj skutečný názor.

Vy jste si ještě nevšiml, že už opět žijeme ve lži ?

8-o

5 0
možnosti
OK

Nestyděli si říct o příspěvek na elektřinu, tak je vypakovali, to by chtělo dalších 0.5M národních hostů k zakořenění!!

0 0
možnosti
FE

Pekarová je schopna čehokoli

9 0
možnosti
Foto

I do Harrachova se odváží! ;-D

0 0
možnosti
MM

Je spousta hotelů v Itálii, kde jsou ubytováni Ukrajinci i běžní hosté. Asi by to tak šlo i v tom Harachově. O válce na Ukrajině si myslím své, ale ty mámy s dětma obdivuju. Pomoc nás nezrujnuje.

8 0
možnosti
Foto

A68l52e22š 70M26e97r80t60a

10. 12. 2022 13:29

Přesně, a nejde jen o Ukrajince, proč neumožnit využít ty volné kapacity pro komerční využití, ať se to alespoň trochu rentuje.

5 0
možnosti
EH

Hromadné rekreace placené státem vymyslel zřejmě Hitler (na Rujáně je obrovský opuštěný komplex) a komouši v trendu pokračovali.

Ani naši demokraté nepohrdnou rekreaci, když mají tak namáhavou práci. :-)

4 2
možnosti
Foto

Já jim to chatu nezávidím.

3 1
možnosti
MB

Uprchlé matky na horách, s dětmi. V zimě a ještě z Ukrajiny? Vynikající téma ! Každý si vyloupne co potřebuje, děje se. U nich podstatné-Bydlely, bydlí a budou bydlet dále. Tou už je blbé, není co řešit ...

Souhlasím s autorem, jde o jiný pohled. Sděluji bez závisti, prostě nerozumím tomu- Vše začíná kantýnou - cenami pro chudobné poslance. Pokud nemají na párek? Ideální jim poskytnout naše chalupy, po horách. Aby se měli kde rekreovat. Jsou to taky zaměstnanci-lidé. Majitelé nemusí zoufat - Zrekreují se rovněž.Kdekoliv - jako kdokoliv jinde. Podobně je to s imunitou, nepochopil jsem dodnes.Naivně to chápal- Svoboda projevu v místnosti, nebo u mikrofonu pultíku. Běžný občan vlasrtbně nesmírně riskuje, třeba besedou v hospodě... !

Rozumně- demokracie je i drahá.Chod celého aparátu, těles něco stojí + příjmy zúčastněných. K tomu obvyklé kořistění-dublování funkcí ve výborech ap. Budiž, nezávidím. Pořád ovšem nechápu-

Jak si nějaká nevýdělečná organizace může dovolit vlastnit své rekreační středisko? A proč vlastně. Kdo ji to hradí?Tedy si odpovídám- Jsem to já a další, poplatníci. No dobře a co za to dostáváme my- zaměstnavatelé ? Rozumné a přehledné Zákony, snižování byrokracie ? Jó matky na horách, to je téma ! :-)

17 0
možnosti
JD

Přesně tak pane Bučku, začíná to levnou kantýnou a končí poloprázdnou chatou v Harrachově.

Daňový poplatníku mlč a plať!

13 0
možnosti
  • Počet článků 278
  • Celková karma 26,93
  • Průměrná čtenost 1947x
Mediální prostor je plný zajímavých názorů, ale možná v něm chybí ten můj.

Seznam rubrik