Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PL

P91e14t40r 61L48o57r82e31n10c

19. 1. 2023 19:12

Ale to jsou jen takové zákeřné závistivé plky to o těch černoších, pořád hloupě omílané dokola a dokola, pane Merto. To byste už s prominutím při vašem věku a životních zkušenostech mohl vědět...

Vemte si třeba takový starý rakouský špruch "Junge Revolutionäre, alte Hofrate", nebo Johnna Lenona, když řekl "Kdo není ve dvaceti komunistou, nemá srdce, kdo je komunistou ve třiceti, nemá rozum."

Neříkám, že to musí platit vždy a všude, ale popřemýšlejte...;-)

4 1
možnosti
DR

Na plky o černoších se spíše obraťte na ten místní uliční výbor, který tohle používal velmi často.

3 1
možnosti
PK

I když pana Kocába moc nemusím tak jsem mu musel v dnešní diskuzi na Plusu s Michalem Horáčkem dát za pravdu. O překabátění, účelovém nasypání si popelu na hlavu. Jak je možné že 33 let po změně volíme na nejvyšší funkci členy strany a ne nějaké obyčejné, "pomýlené".

6 1
možnosti
Foto

Tak to si muselo sypat na hlavu 10% obyvatel republiky. Což znamená - skoro v každé rodině jeden. Stalo se? Ne, potichu se na to zapomnělo. Jen u jednoho najednou vadí, že to přiznal. Ten druhý to svedl na maminku, že on ne, ale ona ho vstúpila. I přihlášku spolupráce s StB za něho vyplnila.

6 3
možnosti
Foto

Ten první odstartoval svoji kariéru tím, že ve věku 21 let se stává kandidát KSČ . Ve věku 23 let se stává členem KSČ a to celkem celkem po dobu 9 let. Ve věku 24 let se stává důvěrníkem StB a to po dobu dvou let. Ve věku 25 let se stává agentem StB pod krycím jménem Bureš. Agentem StB je celkem 7 let a podle pokynů StB práská své spolupracovníky a je podle dochovaných dokumetů za to odměňován. Pět let po pdepsání spolupráce s StB se dostává místo v zahraničním obchodě a konkrétně v Maroku, které je zájmovou oblastí KGB. Druhý ve věku 22 je kandidátem KSČ. Ve věku 24 je členem KSČ a to po dobu 4 let. Po dobu 5 let byl v armádě ČSL. Po dobu 33 let sloužil naší zemi, jako voják, zúčastnil se zahraničních misí, kde si získal velké renomé už jenom tím, že dobrovolně a s nasazením vlastní života vedl naše vojáky na záchranu francouzských vojáků. Francie je za tuto statečnost vyznamenala. Za statečnost a odvahu obdržel několik vyznamenání od našeho státu, dále od USA, Belgie, Bulharska. Po dobu tří let roky byl ve štábu NATO. Jeho jméno je v NATO a EU pojem. Babiš v Evropě je pojem pro podvody Zatím co ten druhý dělal čest naší zemi, tak ten první hrabal majetek. Díky penězům StB ovládal Agrofert, Petrimex a Duslo Šala. Podvody a uplácením získával další majetek.

5 4
možnosti
ZZ

;-D;-D;-D

Dokážete vždycky pobavit !

Nechcete vystupovat i v čt ?

;-D

5 4
možnosti
Foto

Odpor jistých občanů ke gen. Pavlovi vyplývá z něčeho jiného. A to, že zosobňuje NATO. Možná, že titíž, co hlasovali proti radaru v Brdech, se proti němu staví dnes. Stýská se jim po bratrském SSSR. A volají povystoupení z EU a NATO.

9 3
možnosti
Foto

Ne možná, určitě.:-)

6 3
možnosti
Foto

A už je to tady zase. Současný komunista kritizuje slušného člověka za to, že od nich odešel. Jak ale potom je možné, že podporujete Babiše, který od vás také odešel? Nebo že byste ho pořád počítali mezi vás? Ani bych se moc nedivila.:-)

10 3
možnosti
Foto

A37l84e17š 19M35e53r56t57a

19. 1. 2023 15:46

Jestli umíte číst, tak kritika se týká i pana Babiše a mimochodem vás se týká úvod tohoto článku, protože ještě nedávno by jste na komunistovi, bývalému, či současnému nenechala ani nit suchou, ale teď tady máte svého hrdinu, který v tom bude umět chodit ať tady vládne kdokoliv.

5 2
možnosti
DR

Naprosto trefně jste popsal nynější chování ještě před nedávnem zarytých místních blogových komunistobijců.

A Filip, byť jeho politická kariéra už dávno skončila, to s tím oddílem vystihl také perfektně.

Jasná karma. R^

4 2
možnosti
PV

A jaky rozdil vidite v uvazovani levicove smyslejich lidi, kdyz jdou volit kapitalistickyho miliardare, kteremu skrz dane a dotace vylepsuji "standard" a sami pri tom nemaji na zaplaceni elektriky?

2 0
možnosti
JL

Už je to tady. Komunisté vyzvali své členy a voliče, aby volili Andreje Babiše. Je prý protivládní kandidát. Šéf hnutí ANO označil podporu za dobrou zprávu.

5 1
možnosti
MV

Čekal jsem to mnohem dříve. Po první facce od Babiše mu ochotně nastavili druhou tvář. Prostě ovce.

5 1
možnosti
MV

Jsou lidé, kteří volit do druhého kola půjdou i přes snahy Babiše volby lidem znechutit jeho způsobem, který jste se facto přijal za svůj i vy.

11 1
možnosti
Foto

A85l13e51š 86M49e63r38t84a

19. 1. 2023 15:37

Samozřejmě nikomu nelze bránit volit oportunisty, kteří jsou schopni dělat kariéru za každého režimu, vždyť stačí jen převléct kabát a postavit se na tu správnou stranu. Jak je vidět, tak takové jednání schvalujete a to o vás a ostatních, kteří s tímto také souhlasí něco vypovídá.

4 0
možnosti
Foto

Ano, pan Merta zůstává stejným, jakým byl před r. 90. Tomu se říká věrnost k ideálům. Rv

7 3
možnosti
Foto

Jura si myslí, že pan Merta zradil stranu. Jinak si to mínus neumím vysvětlit.

1 2
možnosti
JB

J26i72r31i 65B66o68r

19. 1. 2023 11:13

On ten systém přežívá to špatné prezidentování nejméně 10let. Pokud by měl přežívat dalších 5 tak už se mi to zdá dost neúnosné. Další pokus že vlastně nemusíme jít volit.Rv

6 0
možnosti
  • Počet článků 278
  • Celková karma 26,97
  • Průměrná čtenost 1947x
Mediální prostor je plný zajímavých názorů, ale možná v něm chybí ten můj.

Seznam rubrik