Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J81a85n 88H20i33n61k
Díky, dobrý článek. Jak je to snadné, když Stvořitel udělá nějakou chybu, místo abychom ho pokárali, tak ji prostě rozsudkem napravíme.
E85v59a 81K68o78r32b82e48l93o14v65á
Ať si každý píše do rubriky pohlaví co chce. Třeba marťan. Když na to nebude chtít dotaci a záchodky z veřejného rozpočtu, tak je mi to jedno.
O53t52o 75J46u96r47n64e23č57k89a
Tak vzhledem k tomu, že už existuje definovaných 70 (sic!) pohlaví, těším se na tu zákonodárnou smršť a na to, jak budou rozplétat různé z toho plynoucí právní důsledky po tom, co se jich pár podaří do zákonů prosadit...
J77o37s66e55f 31K89o13r88e34j18s
Tak jsem "zagůgloval/ a nikde jsem na 70 definovaných pohlaví člověka nenarazil. Zdroj by nebyl ?
M84i74r74e94k 50T69u11r45e87č50e54k
No, ja si pockam az na to čtvrte pohlaví. Určite uz čiha za rohem...
K19a13r95e80l 54Á12b32e10l92o45v15s78k56ý
... vy, jako bisexuál, jak jste se o tu velmi ochotně s námi poděli, byste něco podobného měl spíše uvítat, ne? Třetí pohlaví - nebo obojí pohlaví, něco jako hermafrodit, třeba. Není to nakonec "fuck"; mně osobně postačí, když mi podobní 2x denně nebudou vnucovat své pokřivené názory na svět. A navíc, tuším jednou za rok se tu koná nějakej průvod podobně postižených (prague pride, či co), což vy vždy komentujete jako nepřípustné, urážlivé, neomarxistické a jen bůhví jaké; nepřipadáte si Adame tak trochu jako pokrytec? A navíc i jako brouk Pytlík, co všechno zná a úplně všemu rozumí?
S58y38l58v15a 88Š56p11o10r84k68o15v13á
asi byste si měl doplnit znalosti - bisexualita nemá nic spolenčého s tím, k jakému pohlaví (jednomu ze dvou existujících) se kdo hlásí
J96i88r12i 47V23r64a44b52e78c
Já nechápu jak tělesně postižený člověk jako pan Mikulášek má v sobě tolik nenávisti k jiným postiženým . V Německu se jedná immerhin o 80000 lidí.


Z94d27e45n21ě21k 94H55l41á49s54e34k
Docela by mě zajímalo, odkuď máte to číslo? Zdá se mi dost vysoké.
Z44d90e76n92ě41k 26H48l14á77s14e94k
Božínku, soudy jsou tu od toho , aby rozhodovali. Co autor neviděl na vlastní oči, to prostě neexistuje, tudíž je “bezbřehý úpadek” mluvit o něčem co on neviděl, nebo dokonce rozhodovat. Dřive bylo lidskou přirozeností vyhánět postižené za hradby města na žebrotu. Nechcete se k tomu vrátit?
S92y28l28v60a 25Š86p18o86r45k49o25v35á
jenže soud má rozhodovat ve sporech - nikoli nařizovat nové zákony a předpisy
J17a43n 34B92u50r92d21a
BVerfG potřebuje přes 60 dlouhých odstavců, Mikulášek si vystačí s jedním krátkým. S argumenty soudu se vypořádávat nehodlá, případ nezná, vždyť přece stačí, jak to člověk cítí.
- Počet článků 497
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1615x


















