Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
P70a82v75e77l 59D98u44d73r
Ale to přece nejde, k invazi a okupaci jsou vhodní jen zdraví muži. Asi jste nezažil rok 68. HIV ovšem nevadí, to lze v EU stabilizovat.
V34á33c87l27a41v 38K57o50p53ř93i21v26a
Proto si myslím, že by karma neměla být anonymní. Zajímavý by bylo vědět, kdo tyhle bludy hltá.
O76t27a 40K65i63n41c
Adame, skutečně už přeháníte, ženete rád vše do extrémů. Souhlasím s tím, co vám napsal přede mnou pan Polický. Měl byste se nad sebou zamyslet a kvantitu nahradit kvalitou - ale to asi bude po vás pokud vůbec nemožné, tak velmi obtížné.
R16a10d57e69k 58P96o23l26i79c33k14ý
Vaše blogy jsou čím dál tím hloupější. Očividně ani nečtee články na kteé odkazujete jinak byste se dočetl např. toto
Značné obavy ale vyvolává skutečnost, že se do městských oblastí včetně metropole Antananariva před časem rozšířil plicní mor. Světová zdravotnická organizace (WHO) následně poslala na ostrov 1,2 milionu dávek antibiotik.
Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/madagaskar-plicni-mor-0tl-...
Tedy vyspělé země už na léčbu přispívají. A konkrétně u toho moru lze situaci řešit v místě stejně dobř jako u nás a to konkrétně léčbou-což se děje, není proto důvod pomáhat těm lidem u nás.
Pokud se u nás pomáhá uprchlíkům tak je to těm lidem, kterým neumíme pomoci v místě odkud prchají-například kvůli válce nebo politick prsekuci.
Z68d41e89n31ě41k 45H80l82á65s44e49k
Koukám, že opět fabulujete krávoviny. To nemáte nic lepšího na práci?
- Počet článků 497
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1615x



















