Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
V55á24c60l92a61v 17C98h83u14c52h30m60a
Mně se na tom líbí to pokrytectví TOP09. Před volbami se všude prezentovali jako bijci za svobodu, ale jakmile jsou u koryta, šlapou po ní kde mohou.
J78a31r87o75s54l51a34v 27H80i60ř71m27a83n
Bydlím v centru Prahy. Já se zákazem souhlasím.
M69i70l64o82š 16D14v20o39ř79á41č91e50k
No, lizat smetanu to ano, ale vyvazet hnuj z kravina to zase ne. Nektere casti Prahy ziji predevsim z turistu. A nejsou vsichni turiste smetana v bandasce.
T15o86m68á58š 31F20l41a84š32k38a
Copak plecháč na lavičce. Ale ono se prý bude moci pokutovat už pouze držení otevřeného obalu s alkoholickým nápojem. Takže bude konec chození se džbánkem pro pivo. Lidská tupost je holt nekonečná.
J13i15ř86í 32H63e51r68m35á83n95e75k
A co náš velký vzor, USA, Tomáši? Tam nelze na veřejnosti ani nést láhev alkoholu na veřejnosti, aniž by byla v hnědém neprůhledném pytlíku.
A pití alkoholu na veřejnosti? O tom si nechte jen zdát.
A v USA je řada "suchých" okresů, kde alkohol prostě nenalévají.
P33e89t51r 25S77k10á41l90a
Nemohu mluvit za "kavárenského"
starostu Prahy 1 ale dost pochybuji o tom, že by akce byla míněna jako šikanování těch, co si v klidu chtějí vypít pivo na lavičce v parku. A ani si nemyslím, že to je nějaký "kavárenský" výmysl, ale spíš snaha vyjít vstříc rezidentům Prahy 1, kteří by rádi v létě spali s otevřenými okny do ulice.
J79i46ř39í 47H70e67r81m74á94n70e28k
Nikdo nemá co pít pivo na lavičce. Ať to pije v hospodě nebo doma. Kromě jiného tím pitím na lavičce obchází daně.
- Počet článků 497
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1615x


















