Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J28a60k51u34b 73R36o72t78h
Kdopak asi psal tohle? Nevidomý pianista Adam určitě ne!
Z67d15e87n15ě27k 43M49a37t81u93š33k97a
tenhle sociologický projekt má docela výdrž
J18i76r83i 42B80o11r
Tak pro dnešek máte hotovo, a zítra znovu do práce.
M20a70r63i25e 71J34a95n39d54o34v90á
Já nevím, ale pokud někomu přijde normální, že nevidomý člověk píše cca dva články denně, navíc s obrovským rozsahem témat, sleduje spoustu zpravodajských serverů a píše také o tom, co "viděl" na You Tube nebo internetových tv stanicích, tak mně to normální nepřipadá. To hraničí s nadpozemskými schopnostmi.
J34i97ř90í 84H64e85r22m95á21n51e61k
Ano, krásný to příklad lidské slidarity. A něco k tématu článku by nebylo, paní Jandová?
V90l74a73d27i73m25í79r 38S42t10u68d36e70n33ý
Stále členem ČSSD, pane Mikulášku?
J69i81ř44í 85H75e97r69m46á78n58e22k
Prostě se to zrcadlově otočilo a kdo měl dobrý nos, otočil se také.
S50t54a59n79d59a 26N90o89v64á71k
.......Napsal jste to celkem rozumně, jen popsání skutečnosti, nelze v tom hledat nějakou Vaši nenávist a už máte první odpůrce. Já s Vaším článkem souhlasím, je to tak ! 

K29a61r94e13l 76Š19r45e52j90b53r
Každý čtenář musí vidět odlišný styl jednotlivých blogu. To prostě nemůže psát jeden a tentýž člověk.
K94a25r14e71l 20Á35b47e70l63o98v76s21k52ý
... třeba to Adam Záhir Mikulášek, alias "červený bedrník, nejaktivnější z nudících se aktivistů" prostě jen diktuje různým lidem, ne? Nebuďte tak podezíravý, nebo vás ta "komsomolská" buňka umlátí - argumenty, samozřejmě. 
K80a41r89e35l 94Á47b53e54l88o92v50s81k53ý
... omg, červený bedrník opět zasahuje
- Počet článků 497
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1615x


















