Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J29a41k98u13b 63M91a21c96h
Jen pro doplnění,že media vybírají kauzy,které se barvou pleti hodí tzv.do. krámu.
Cca 600 delikventů je v USA během jednoho roku zastřeleno policií. Z toho je,podle statisiky asi 150 delikventů jiné barvy pleti. Použiji teď politickokorektní obrat.
O zastřelených Evropoameričanech ( krásné slovo,že ) se tak nějak nemluví. Naopak politickokorektně se v případě Afroameričanů referuje velice důsledně a vždy se přitom tak trochu mlží proč k incidentu došlo. Že šlo ev o.mladíka páchajícího trestní čin není u jiné barvy kůže tak podstatné. Ten dvojí neomarxistický metr je zcela zřejmý. Načež následuje rozhořčené plenění obchodů a zapalování všeho možného.
To je taky docela typické pro jistou barvu kůže. Že to ale media nechtějí vidět je zcela zřejmé. No a tahle praxe u sousedů v Německu začíná přesahovat všechny meze.
J62a28n 73Z95á62t10u67r47e69c50k59ý
Zavádějící vytváření dojmu, jací jsem my Češi rasisti?? No tak když někdo bezdůvodně zmlátí černocha v tramvaji se slovy "černoši a Židi patří do plynu", tak bych v tom i nějaké náznaky rasismu i viděl...
Není mi jasné, jak by mělo vypadat zpravodajství, které by se řídilo logikou zveřejňování událostí podle principu rovného práva. To by se muselo buď publikovat naprosto vše, se kde na světě v daný den stalo, nebo vůbec nic. Aby náhodou někdo neřekl, že zveřejnění zprávy o tragické nehodě například privilegovalo určitý region, v níž se odehrála, nebo značku auta, kterého se to týkalo. S takovou by se nesměla zveřejňovat ani předpověď počasí, protože i ta platí jen pro vybrané body.
Mikulášku, mě by zajímalo, jestli fakt jste takový #$#@, nebo se jen děláte a baví vás prostě trollovat.
S18y51l35v63a 14Š52p60o43r55k53o57v55á
A vám připadá, že to, když fotbaloví fanoušci zmlátí černocha, je horší, než když zmlátí jiného zcela nevinného občana? Proč by za to měli dostat vyšší trest - že přitom řekli něco rasistického? Zkuste si představit, že na místě toho černocha by byl váš otec (matka, syn,...) - a dotyční zločinci by jen kvůli tomu, že je bílý, byli souzeni daleko mírněji - vám by to přišlo spravedlivé??
V15o54k88o87u56n 17V48l29a63d46i41m42i61r
Mam takovy dojem, ze nekteri nacisticti pohlavari u soudu v Norinbergu take odsuzovali zlociny, ktere na jejich popud pachali jini.
J72i64r81i 20B79o39r
Mikulášku,když někdo řve na černocha "hnusnej negře "tak bych tam ten rasismus asi viděl.Nebo na toho vašeho známého někdo hulákal"bílej šmejde"? To by se snad dalo srovnávat. Píšete kraviny.
J74i53ř91í 63H57e92r77m94á59n12e57k
Ano, to se dělo a nedávno tomu byl věnován celý film. Obžalovaní přesne to řvali a v ještě horší verzi bílý .....
J12i41r86i 78B33o74r
Vy to nevíte? tak to mě překvapuje.Doporučuji hledat informace.
J24i81ř12í 22H90e41r94m78á22n87e26k
Já myslel policejní zprávu. Ta je veřejná?
J15i80ř87í 37H88e14r23m18á96n69e97k
A co se vlastně stalo? Vime to přesně?
J53a32n 95Z91á48t10u74r63e72c33k33ý
co na tom záleží? K čemu to potřebujete tak přesně vědět?
P89a38v31e69l 55Š59t41í26p40e28k
Proč? Protože rovnost občanů před zákonem skončila spolu s Bruselem vynuceným zavedením antidiskriminačního zákona.
- Počet článků 497
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1615x



















