Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
D73a75n70i65e58l 12Č75e38r54n31ý
Neobyčejně inteligentní a vtipný příspěvek. Hodně o vás vypovídá.
F10i46l93i57p 96V46a38j84d52í36k
Já myslím, že zahalování žen je u islámu ten nejmenší problém. Už jen to, že slibuje lidem nebe za to že budou vraždit je dost na to aby byla tato ideologie jednoznačně odsouzena.
J50a46k85u48b 96R58o32t76h
Vy byste asi měl (samozřejmě, pokud byste ty blogy psal, což nepíšete) o takovém puzení, jako ten, který se tu přiznal k bisexualitě, pomlčet. 

P75e12t57r 28K73o91r91e10c61k56y
No lae on je zřejmě nikdo nenutí....prostě se jim to líbí ....týme
M94a83r38i81e 65J79a40n48d32o39v84á
Vážně by mě zajímalo složení týmu, který tyto blogy píše.:-)
K61a81r93e18l 39T58r53č84á86l50e62k
A co vůně ženy? Proti té nepomůže ani zahalení, ani tma, Já když ucítím ženu, tak se taky nedovedu ovládat. Zrovna jako Cohn-Bendit. Pravda, není to nejlepší příklad, protože je to Žid, ale na druhé straně je to zase neomarxista.
S88o58n89a 14M81o29t29u82s85o31v19á
Presne toto tvrdím už dávno. Moslimskí muži takto vlastne priznávajú, že sú prosto zvery, ktoré sa nevedia ovládať. Karma.
- Počet článků 497
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1615x


















