Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
K72a45r50e21l 94Á22b78e27l19o58v61s63k28ý
... a zase ti "neomarxističtí aktivisté" - vám se Adame, tedy vy - "nudící se rudý aktivisto", to slovní spojení nějak zalíbilo? A co ta vaše "neo - archeo - marxistická" buňka (tedy všichni ti, co zde pod vaším jménem vystupují - nebo jen každý článek diktujete pokaždé někomu jinému? - no, ostatně to je celkem fuck), a inklinujete teď spíše k extrémistům jako jsou mladí komunardi, nebo spíš začínáte hnědnout, asi ze strachu(?); ano, být bílý je v pořádku, stejně jako být snědý, černý, žlutý a šikmooký, a pod. , protože to je jen doklad o tom, z jakého konce světa pocházíte - ty vaše bláboly se už vážně nedají číst, takže jsem to raději ani nečetl celé, čerpám spíše z diskuze, jedno je ale jisté - dáli se zobrazit spektrum názorů na pomyslné přímce, kdy čím dál od středu, jedno zda-li doleva či doprava, se nacházejí extrémisté, pak se nacházíte na levém konci - a spojíte-li tyto konce, dostanete kruh, kde se nebezpečně blížíte, spíše už dotýkáte krajní pravice. Zkuste si to namalovat, tedy někdo z té vaší postsocialistické aktivistické "buňky".
M51i70r95o26s42l28a39v 10M51u11d60r40a
Vaše znalosti o USA a o působení neomarxistů v nich je přímo renezanční.
D32a51n18i24e63l 87K27r84o60n97e58r
Precetl jsem si ten puvodni clanek a nejak nechapu jednu vec: Loni v září například prohlásil:„Nepotěšilo by vás, kdyby jeden z těch majitelů (klubů) NFL, když někdo neprojevuje respekt naší vlajce, řekl, hned toho zku*vysyna stáhněte z trávníku, pryč s ním, má padáka?“
Rec je o americkem prezidentovi, ale neni napsano ktrerem. Jestli Trumpovi nebo Obamovi. Loni v zari totiz Trump jeste prezidentem nebyl a k Obamovi mi takove prohlaseni vubec nesedi...Leda, ze by byla rec o Trumpovi, ktery to prohlasil v dobe, kdy prezidentem jeste nebyl.
N23o48v94o10s96a73d 83M98i19r77o51s81l46a50v
...před lety to začalo při hymně zdviženou pravicí v rukavici dnes poklekem a zítra se bude rušit hymna hlavně,že se staví ploty na hranicích a to všeobecně...
J38i87r72i 64B77o30r
Mikulášku, vy si vždycky vypíchnete nějakou kravinu a potom kolem toho vytvoříte fantasmagorii.Vaše "být bílý je O.K."vykládejte tomu tmavému z pražské tramvaje.
D43a89n79i72e69l 70K12r54o69n44e78r
Byt bily je ok, i kdybyste se na hlavu stavel...
P66e52t21r 82K77o46r28e41c36k67y
Amerika je pestrá směska a dovedu si představit vše co by u nás lidi považovali za fantasmagorii...zajedte se tam podívat
- Počet článků 497
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1615x


















