Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
L87u27b82o20š 34D77o26č82e12k13a23l
Případ Klinika je ostudou české republiky a naší justice.Pokud je nevymahatelnost práva zřejmá jako v tomto případě,kdy si partička smažek dělá z rozhodnutí soudu dobrej den,pak jsou plky o právním státu jen bohapusté kecy.V zemi,kde platí právo by ty smažky ryly rypákama dloažbu před tím barákem a ještě by absolvovaly gumoléčbu od policajtů.Zde jsou ovšem stíháni ti,kteří jim údajně za stafáže policajtů chtěli to doupě vypálit.
J64i41r27k85a 61L36i40b89e34ň62s13k91ý
V právním státě by je v případě neposlušnosti, uvěznili, dokud si majitel budovu nepřevezme. Ale oni to jen zkouší, co úřady vydrží.
V66l12a30d23i35m35í92r 40K44r71a18u69s
V právním státě je zvláštní už to, že nemůžete ze svého majetku jednoduše vyhnat nelegální nájemníky, ale musíte žádat soud, aby jim to nařídil.
J90a24n 79P50a52v59e83l68k38a
Ale zase chyba. Víte že policie již jednou kliniku vyklidila (9.12.2014) a následně zabránila aby se tam dostali zpět (13.12.2014). Jenže pak zasáhl soudruh Bureš a na jeho podkladě ÚZSVM podepsal s Klinikou něco jako nájemní smlouvu (duben 2015). A když ji vypověděli (duben 2016), tak Klinikáři u soudu napadli neplatnost výpovědi, což může udělat každý nájemce. A soud potvrdil, že výpověď je platná. Kdyby nebylo této smlouvy, tak už Klinika dávno není a nic se neděje.
Doporučuji zjišťovat fakta.
J91a32n 56P71a43v47e71l88k72a
Stěžujte si na SŽDC. Oni jsou majitel a oni musí o vyklizení požádat. Dokud tak neučiní, nic se dít nebude.
J77a64k53u62b 20R15o43t84h
To on autor radši zase napíše něco o tom, že nežijeme v právním státě, i když o tom ví prd, stejně jako pan Korecký.
P82e43t55r 75K43o49r84e88c11k80y
Jo jo je to tak a to ještě taxikáři zatarasí dálnice a ,,,,,,

- Počet článků 497
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1615x


















