Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

JB

J22i83r44i 60B35o83r

3. 11. 2017 16:05

Dej už pokoj s těma "sluníčkama".To už je posedlost.

4 3
možnosti
Foto

J11a64k51u52b 93R32o71t19h

3. 11. 2017 15:10

Prosím vás, já jako znevýhodněný ptám znevýhodněného (oba těžce zdravotně): A čím jste se o tu pomoc, která je vám poskytována, zasloužil?8-o

4 0
možnosti
Foto

To je super! A mohl byste prosím ještě někde sepsat vyčerpávajícím způsobem celou tu „neomarxistickou ideologii“, abychom tedy byli schopni ji podle vašeho pokynu náležitě „odmítnout jako celek“? 8-o

10 1
možnosti
PH

Část té ideologie napsal pan Petr Jílek (první příspěvek).

3 1
možnosti
PK

P25a35v61e69l 12K94r26á25l

3. 11. 2017 13:53

zase zcela mimo,že tyhle výplody vypláchnutého mozku stále čtuRv

8 5
možnosti
PJ

P96e25t27r 67J11í66l71e75k

3. 11. 2017 13:46

Ano, včlenit všechny spolky do národní fronty, pod kontrolu jediné té správné politické strany, sloučit dětské i mládežnické organizace do jedné, a zavést v nich povinné členství, aby ta jediná správná strana měla výchovu naší mládeže pevně v rukou.

5 1
možnosti
  • Počet článků 497
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1615x
Jmenuji se Adam Mikulášek, jsem od narození nevidomý, již od dětství se zajímám o dění v této zemi i ve světě a vzdělávám se v oblastech politiky, historie, ekonomie a psychologie. Od června 2010 jsem členem Čssd a snažím se prosazovat tematiku zdravotně postižených, dlouhodobě nemocných, větší účast občanů na rozhodování a demokratizační procesy v této straně.

Seznam rubrik

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.