Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
M62a53r36e47k 44V79a84l54i16č29e39k
Je to marný. Je to marný. Je to marný.
J22i83r44i 60B35o83r
Dej už pokoj s těma "sluníčkama".To už je posedlost.
J11a64k51u52b 93R32o71t19h
Prosím vás, já jako znevýhodněný ptám znevýhodněného (oba těžce zdravotně): A čím jste se o tu pomoc, která je vám poskytována, zasloužil?
O60t62t34a 31Z32a11b71i94l92a42n59s63k79ý
...bláboly nemocného člověka
K93l90á76r12a 73L97i77n61h45a47r12t72o96v33á
To je super! A mohl byste prosím ještě někde sepsat vyčerpávajícím způsobem celou tu „neomarxistickou ideologii“, abychom tedy byli schopni ji podle vašeho pokynu náležitě „odmítnout jako celek“?
P96a32v33e63l 15H26r89d12l10i71č14k16a
Část té ideologie napsal pan Petr Jílek (první příspěvek).
P25a35v61e69l 12K94r26á25l
zase zcela mimo,že tyhle výplody vypláchnutého mozku stále čtu
P96e25t27r 67J11í66l71e75k
Ano, včlenit všechny spolky do národní fronty, pod kontrolu jediné té správné politické strany, sloučit dětské i mládežnické organizace do jedné, a zavést v nich povinné členství, aby ta jediná správná strana měla výchovu naší mládeže pevně v rukou.
- Počet článků 497
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1615x






















