Kvůli obavě z muslimů jsou v UK cenzurovány dětské knihy
Ilustrační fotoflickr.com:Bollops
Nikdy jsem si nemyslel, že na to dojde, ale už se nedá nic dělat. Byl jsem vyprovokován k prvnímu svému blogovému příspěvku na politické téma.
Nemám rád rasismus, ani jiné -ismy a generalizaci. Ať si menšiny žijí kde chtějí, když se tam budou chovat slušně. Ale, proboha /a pro Aláha taky, ať nikoho nediskriminuji/, za stejných podmínek jako ostatní!
Porotci z britské státní vzdělávací agentury mají výhrady k novému dětskému CD-romu o Třech prasátkách, která si stavějí dům.
Prý hlavně proto, že muslimové považují prasata za nečistá zvířata, a tudíž by se muslimové mohli urazit.
A pak prý také kvůli zedníkům, aby se neurazili, že prasátka stavějí dům.
Je tohle normální?
Respektive slovo "normální" chápu jako synonymum slov "běžné" nebo "obvyklé", takže se opravuji:
Bojím se, že to bude normální! A časem i u nás. Sice nechci, aby to bylo normální, ale já s tím asi nic neudělám.
Sbohem Krtečku, sbohem Myško.
Tedy, abych respektoval trend, tak se opravuji: Vy šmejdi, co zahradníkům a zemědělcům ničíte úrodu, nemyslete si, že vás budu ukazovat svým dětem, to si přece nezasloužíte.
Jak k tomu přijdou zemědělci, kteří vás opravdu znají? Mohli by se urazit kvůli tomu, jak vás představujeme dětem.
A co teprve oděvníci a automechanici, jak ti by k tomu přišli, když bychom dětem tvrdili, že jejich práci zvládne i taková škodlivá havěť, jakou krtci bezesporu jsou! (viz Krtek a autíčko; Krtek a kalhotky)
A rozlučme se i se Čtyřlístkem. Jinak se ženy v domácnosti urazí, když o nich budeme mluvit jako o Fifinách nebo dokonce jako o fenách. A co vědečtí pracovníci, obědvají snad v menze Whiskas?
Ne. Zakažme Čtyřlístek, zakažme Krtečka, zrušme Albatros.
Děti ode dneška budou povinně číst jen Bibli a Korán. Dvě hodiny denně Starý zákon Bible, dvě hodiny denně Nový zákon Bible, a dvě hodiny denně Korán.
Ať se proboha nikdo neurazí!
vycházím z:
http://hn.ihned.cz/c1-22821820-britsti-muslimove-neuvidi-tri-prasatka
Martin Adámek
Mohlo se volit, koho se chtělo

Průběžné volební výsledky ukazují, že se nemuselo taktizovat. Neříkám, že jsem to říkal, říkám: Pamatujme si to pro příště.
Martin Adámek
Běžte k volbám. A volte, koho chcete.

Volba prezidenta ČR je dvoukolová. Z matematicko-psychologicko-praktického hlediska se mi ten systém moc líbí, a proto připomínám, co pro nás všechny znamená:
Martin Adámek
Víra, náboženství a církve

Krátká úvaha na téma významu, smyslu, prospěchu i nebezpečí (zkrátka vlivu) víry, náboženství a církví.
Martin Adámek
Není tohle na žalobu Škody auto za obecné ohrožení?

Nová Octavia už bude sebevědomě nejen sama brzdit, ale dokonce už i sama točit volantem...
Martin Adámek
Hydepark o státních maturitách. A vývoj školství obecně.

Pustil jsem si z archivu pořad Hydepark (Česká televize) o náročnosti testů z matematiky při státních maturitách. A nestíhal jsem žasnout. Nejdříve němě, ale o nějakých deset hodin později jsem se rozhoupal napsat na FB profil Hydeparku komentář a Hydeparkem koupaného šéfa Cermatu se zastat. A protože jsem se poněkud rozepsal (i na téma "vývoj školství" obecně), dám to i sem, jako článek.
Další články autora |
Novým papežem se stal americký kardinál Prevost, přijal jméno Lev XIV.
Sledujeme online Novým papežem se stal americký kardinál Robert Francis Prevost, oznámil z baziliky sv. Petra...
Zemřel Jiří Bartoška, charizmatický herec a prezident karlovarského festivalu
Ve věku 78 let zemřel Jiří Bartoška. Byl dlouholetým prezidentem Mezinárodního filmového festivalu...
Nekontrolovaně k Zemi padající sovětská sonda se zřítila do Indického oceánu
Sovětská sonda Kosmos 482 ze 70. let minulého století se rozpadla v sobotu ráno kolem osmé hodiny...
Rusy rozzuřil hořící Kreml na ponožkách českého zmocněnce. Darebák, zní z Moskvy
Řádnou vlnu emocí v Rusku vzbudil český vládní zmocněnec pro rekonstrukci Ukrajiny Tomáš Kopečný....
Soud poslal do vězení starostu Řeporyjí Novotného, porušil podmínku
Soud poslal na tři měsíce do vězení starostu pražských Řeporyjí Pavla Novotného (ODS). Na návrh...
Írán je připraven s USA podepsat jadernou dohodu. Výměnou žádá zrušení sankcí
Sledujeme online Írán je připraven podepsat s americkým prezidentem Donaldem Trumpem jadernou dohodu výměnou za...
Vzali mě na střední? 160 tisíc uchazečů se dozvídá výsledky přijímaček
Po měsíci čekání se dnes 160 tisíc uchazečů o studium na středních školách či víceletých gymnáziích...
Vzdělání pro děti ze „složitého“ prostředí. Radnice v Bílině zakládá učiliště
V Bílině na Teplicku chystají učiliště. Ve městě zatím chybí. Vznikne při základní škole Za...
Dnes musíte mít uhrazen nový koncesionářský poplatek. Jaké hrozí sankce?
Do 15. května musí mít poplatníci uhrazen nový zvýšený koncesionářský poplatek na Český rozhlas a...

Akční letáky
Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!
- Počet článků 72
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 3065x
Programátor, učitel, cestovatel