Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

haes

18. 4. 2012 18:04
Chceme přímou demokracii!

Nejlepší přímá demokracie podle mě spočívá v tom, že nedáme státu peníze a budeme o věcech rozhodovat bez prostřednictví politiků a úředníků přímo z vlastní kapsy.

0 0
možnosti
H

Halfunx

18. 4. 2012 9:07
Souhlasím, až na ten konec.

Volené zástupce nepotřebujeme, dávno už nás nezastupují, ale jen se, slovy autora, "kapsují". Systém je dlouholetým ohýbáním nastaven tak, že ani volbami se nic nezmění. Vlivní zůstanou vlivnými a jen se vymění pár ksichtů, v lepším případě. V horším zůstanou, jako v podobě Kalouska nesmrtelného politika, co na tom že ho už lidi vypískali, dělá že neslyší.

Žádné strany, politici, zástupci, parlament, senát, všechno to stojí ohromné peníze a je to na nic, jen systém na rozkrádání. Přímá demokracie je řešení.

To znamená, že ani žádní svobodní, žádné strany, jen názory, idee soustředěné do veřejné poptávky, která se přetaví v zákony. Začněme ústavou, sami si řekněme co v ní má být.

0 0
možnosti

haes

18. 4. 2012 18:05
Re: Souhlasím, až na ten konec.

Zákaz politických stran? To už tady, myslím, bylo.

0 0
možnosti

Dispute

17. 4. 2012 23:53
Pan Schwarzenberg měl být odsouzen za korupci jako Dr.Bárta

Jednou ve slabé chvilce se přiznal. že korumpoval, aby dostal v restituci své rozsáhlé majetky. Nyní se našemu státu odměňuje tím, že usíná na důležitých jednáních a dokazuje, že i ve vysokém věku může být neschopný politik na vysokém postu. Je to Absurdistan, když zahraniční politiku řídí bývalý Rakušan, kterému téměř není rozumět když se snaží vyjádřit hluboké senilní myšlenky. V zahraničí z něj mají diplomaté legraci - stejně jako z našeho pána Hradčan.8-o Karma blogu R^

0 0
možnosti
JM

J i ř í

17. 4. 2012 15:09
Musíme zvolit někoho, kdo omezí možnost přerozdělovat …

Vážený pane, poslední takový člověk v Česku zemřel před několika sty lety.

0 0
možnosti
PM

rory2k

17. 4. 2012 15:25
Re: Musíme zvolit někoho, kdo omezí možnost přerozdělovat …

http://www.svobodni.cz

3 0
možnosti
  • Počet článků 101
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1911x
Ctím liberální principy. Nemyslím, že vím nejlépe, co by měl, kdo dělat, nebo jak by měla vypadat kultura. Chtěl bych objasňovat některé myšlenky svobody.