Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Madqwert _liberalni komunista

14. 8. 2011 23:25
Jak známo z historie,

pravice dala světu víc vrahů než dala levice jejich obětí ;-D

0 0
možnosti
K

kaktusak

8. 8. 2011 23:02
Společným znakem pravice,

ať už liberální nebo konzervativní, je boj, nerovnost, vítězství jedněch a porážka druhých. K tomu tady rozhodně došlo.

0 0
možnosti
N

notordluhousek

8. 8. 2011 12:08
zase nekdo kdo si plete slovo pravice

se slovem liberal

majetek a svoboda jsou hlavni hodnoty liberalu. konzervativec ktery chce navrat absolutisticke monarchie je pravicak jak brno (konec koncu to je ta puvodni pravice) na svobodu a majetek kasle

2 0
možnosti
PN

Xcv

8. 8. 2011 11:42
A jak jste na to přišel ?

to, že někomu z multikulti politiky jebne se bude dít stále častěji, každý není připraven na specifika islámu.

1 0
možnosti
OR

oskie98

8. 8. 2011 11:28
Miláček pravice?

A to tvrdíte na základě čeho?

1 0
možnosti

oldiess

8. 8. 2011 10:48
Hlavně že jste si neodpustil jeho fotku

?

1 0
možnosti
  • Počet článků 101
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1913x
Ctím liberální principy. Nemyslím, že vím nejlépe, co by měl, kdo dělat, nebo jak by měla vypadat kultura. Chtěl bych objasňovat některé myšlenky svobody.
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.