Čtvrtek 7. prosince 2023, svátek má Ambrož, Benjamin
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Čtvrtek 7. prosince 2023 Ambrož, Benjamin
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Pokud se někdo mdostane do stádia, kdy s plným vědomím a přesvědčením nejen adoruruje, ale i dál šíří objektivní nesmysly, lži a pomluvy, dostává sám sebe do pozice a situace vytvářející mu cestu exponenciálně jej odchylující od doložitelných a prokazatelných objektivních pravd a reality.

0 0
možnosti

Běžný postup je takový, vlak který se střetne s chodcem, autem atd. stojí na místě po dobu vyšetřování a odstranění následků (např. dezinfekce lokomotivy), to trvá zhruba dvě hodiny, a pak pokračuje v cestě dál. Vlaky, které jedou za ním se zastaví v některé z předchozích stanic a místo nich se zajistí náhradní autobusová doprava, aby lidé nemuseli dlouho čekat. Takže v tomto případě vlak srazil chodce mezi Stránčicemi a Říčany, v Benešově rychlík z ČB do Prahy zastavil a cestující se odtud autobusy dopravili do Prahy. To je normální postup.

1 0
možnosti
Foto

Můžete se spolehnout - takových lhářů je v politice plno.

2 1
možnosti

Tak zrovna takovou blbost jsem snad ještě neslyšel.

1 1
možnosti
Foto

Podle jedné konspirační teorie byl dobrovolník ke skoku pod vlak vylosován, aby bylo malé množství zúčastněných na co svést.

3 0
možnosti

Tak Jindřich je agresivní, zlý a nenávistný člověk, který nemá nejmenší problém, zneužít lidské neštěstí ve svůj prospěch.

Důležité však je, že ho fanatici na které spoléhal, poslali sobotní dezinfostrací jasně tam, kam patří. A to do zapomnění.

Přítomných bylo málo. A tak Jindřich může přibalit Hamplovou a můžou odejít za Vrábelem.

7 0
možnosti

J32o52s88e25f 58M42i20k97i63n

17. 9. 2023 18:00

Bydlím poblíž železniční tratě, kde shodou okolností téměž každého čtvrt roku někdo skončí pod vlak, ale téměř nikdy se nestalo, že by kvůli tomu byl spoj zrušen. Zpoždění je běžné, hlavně proto, aby se souprava v další stanici případně očistila.

0 0
možnosti

Já bydlím u tratě, kde je každý rok incident. Stačí, když se někdo jen pokusí, ani nikdo není zraněný a provoz 2 hodiny stojí.

Co jste tím chtěl naznačit?

5 0
možnosti

Doba je to hezká.Je svoboda vyjadřování a shromažďovací. A tak se blábolí. Nohavica, že se narodil a umře v komunismu. Volně to potvrdí agent Bureš- Žije a trpí v totalitě. Hezká sobota, Ćást lidí oslavovuje Putinův režim na Václaváku. Já s dalšími statisíci nadšenci - na Dnech NATO. Žena s kamarádkou přechází Beskydy, nalézá hřiby. Mládežnice yysmáté. Jedna dcera paří v Opavě, druhá v Havířově. I děkan Ševčík je v pohybu- Na demonstraci u Raichla. Pozor ! Nikoliv jako účastník, Starostlivý táta. Pátral po členech rodiny, pojďte už domů. Úžasný člověk. Minule u Muzea - jako zdravotník. Jak říkám. Krásná doba. Každý se věnuje svým zálibám ...

19 0
možnosti

J22o41s84e60f 57N41i62k43l

17. 9. 2023 13:49

Ano, krásná to doba, člověk si může přeložit z hebrejštiny výstupy Mosadu o čemkoliv i o skutečných ztrátách Rusů a Ukrajinců ve válce, nahlédnout do map, kde roste nejvíce prašivek, od pana Vodvářky, že prý už zase žijeme v totalitě, reklamu na náhrobek, zase je podražili, podívat se jaké kdo nosí pemprsky, jak nejlépe spáchat sebevraždu, krásná doba. Každý se věnuje svým zálibám...jak to tem BRICS myslí, kde mají dražší pivo...prostě takový výron pitomostí...

6 8
možnosti
Foto

Jenže byl k vlaku přistaven autobus, který cestující odvezl do Prahy. Takže ti, co chtěli zúčástnit demonstrace se demonstrace zúčatnili. Mohli si zařvat, zanadávat si na vládu, až do stavu orgasmu

19 0
možnosti
Foto

Jednou jsem v Benešově něco podobného zažil kvůli srážce vlaku s autem. Musel pro mě dojet z Prahy zeť, protože autobus ne a ne přijet.

0 0
možnosti

J68o59s57e64f 62N11i70k47l

17. 9. 2023 11:38

"Rajchl už je doopravdy ubožák a zloduch Jenom zrůdy zneužívají lidského neštěstí k politickým cílům..."

Takto se vyjadřuje "známý novinář a mediální poradce", tak jistě nadpis článku musí být šokující, aby upoutal čtenáře, to na svých seminářích vysvětlí a stojí si za tím....ono by to nešlo bez ubožáků, zloduchů a lidských zrůd...

0 23
možnosti

Ono by ro ideálně šlo, ale realita je bohužel taková., že pane Nikle.

20 0
možnosti
Foto

Kdysi to vyjádřil docela přesně Msgre.Tomáš Halík.

Zdravý a silný organismus se umí vypořádat s nemocemi, případně i rakovinným bujením. Oslabený pak zákonitě méně a snadněji podlehne nemoci.

Stejné je to u společnosti. Pokud je konsolidovaná a zdravá, podobné metastázy typu pan Rajchla a ostatní jsou jen efemérní, pokud se vůbec objeví. Nemocná společnost je pak náchylná k rozkladu a sebedestrukci.

Umí si někdo představit, že tento pouťový mámič by se skutečně dostal do parlamentu?

24 2
možnosti

Dovedu, dopadl by stejně jako JZHamplová, po první schůzzi by zjistil, že je exotem a pro smích a tak by stejně jako JZH nechodí do senátu, ale ne Václavák, přestal docházet a pokračoval by v tom co dělá dosud

5 1
možnosti

Žebříčky

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS